Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
„Kuulge, lähme laulupeole!“ „Kuulge, lähme laulupeole!“ Käesoleva nädala tippsündmus on kindlasti laulu- ja tantsupidu, mis toob kokku üle 30 000 laulja ja tantsija. Väliköögi kogemustega naiskodukaitsjad on olnud laulu- ja tantsupeol toitlustamises abiks juba aastaid. Nii ka sel aastal – ligi 30 naiskodukaitsjat on tänasest toimetamas peoliste väliköögis. Naised valmistavad ette ning jagavad välja esinejate road. ← Eelmine Fotoreportaa¾: Võidupüha ja Maakaitsepäev Järgmine → Endine Tartu ringkonna esinaine Ebba Saral maeti kodumaa mulda „Kuulge, lähme laulupeole!“

„Kuulge, lähme laulupeole!“

Eveli Sammelselg 2. juulil 2009

Käesoleva nädala tippsündmus on kindlasti laulu- ja tantsupidu, mis toob kokku üle 30 000 laulja ja tantsija. Väliköögi kogemustega naiskodukaitsjad on olnud laulu- ja tantsupeol toitlustamises abiks juba aastaid. Nii ka sel aastal – ligi 30 naiskodukaitsjat on tänasest toimetamas peoliste väliköögis. Naised valmistavad ette ning jagavad välja esinejate road.

Suurlaagrite toitlustamine on naiskodukaitsjate üks spetsialiteete. Iga naiskodukaitsja saab elementaarteadmised väliköögist Naiskodukaitse baasväljaõppe raames. Lisaks on võimalik omandada välikoka eriala ning läbida täiendkoolitusi. Väljaõpe hõlmab teadmisi toiduhügieenist, menüüde koostamisest, toiduvalmistamise tehnoloogiast, iga väljaõppe tase lõpeb praktikaga väliköögis. Näiteks „NKK välikoka kursusel“ osalenud lõpetavad kursuse praktikaga Erna laagri väliköögis.

 

Loe lisaks: EPL artikkel „Väliköögis algavad mehejõudu nõudvad kurnavad tööpäevad“.

„Kuulge, lähme laulupeole!“
Kogenud välikokad baasväljaõppel oma teadmisi uutele liikmetele jagamas.

FastLion CMS

„Kuulge, lähme laulupeole!“

„Kuulge, lähme laulupeole!“

Suurlaagrite toitlustamine on naiskodukaitsjate üks spetsialiteete Iga naiskodukaitsja saab elementaarteadmised väliköögist Naiskodukaitse baasväljaõppe raames Käesoleva nädala tippsündmus on kindlasti laulu- ja tantsupidu, mis toob kokku üle 30 000 laulja ja tantsija. Väliköögi kogemustega naiskodukaitsjad on olnud laulu- ja tantsupeol toitlustamises abiks juba aastaid. Nii ka sel aastal – ligi 30 naiskodukaitsjat on tänasest toimetamas peoliste väliköögis. Naised valmistavad ette ning jagavad välja esinejate road.

„Kuulge, lähme laulupeole!“

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse