Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
„Igas naises on killuke tagalat.“ „Igas naises on killuke Väga tihti tunnevad inimesed, et iga kriis, mis kusagil maailmas aset leiab, ei puuduta neid ja kõik mis toimub, on käegakatsumatu, kauge ning kusagil mujal. ← Eelmine Tallinna ringkonnakogu 2020 Järgmine → Karin Kaup-Lapõnin: „Eesti naised on vinged!“ „Igas naises on killuke tagalat. “

„Igas naises on killuke tagalat.“

Maret Valner 30. märtsil 2020

Väga tihti tunnevad inimesed, et iga kriis, mis kusagil maailmas aset
leiab, ei puuduta neid ja kõik mis toimub, on käegakatsumatu, kauge ning
kusagil mujal.

Praegune olukord on näidanud, et mitte keegi ei ole puutumatu. Samuti ei  ole puutumatud naiskodukaitsjad, kuid seda hoopis teises võtmes. Meie organisatsioon on meile andnud teadmisi ja oskusi, arendanud meis meie tugevaid külgi. Just praegu võime näha, kuidas meie tugevus - meie naised - on meie ühiskonnas suur jõud. Me oleme koondunud ühe eesmärgi nimel ja kindlasti mitte vaid sellepärast, et meie naised toetavad eesliini tervishoiutöötajaid, vaid ka seetõttu, et nad suudavad panustada ka oma eraelusse, oma ametialaste oskustega, mida toetab kõik Naiskodukaitses õpitu.

„Igas naises on killuke tagalat.“
Fotol Maret

Tsiteerin siinkohal Tallinna ringkonna naiskodukaitsjat Jane Keelt, kes on hetkel kodus oma väikese lapsega, taastudes ise hiljutisest operatsioonist: "Leian, et igas naises on killuke tagalat- teadmisi ja oskuseid panustada meie kõigi igapäevaellu. Naiskodukaitses õpime ise oma oskuseid ja teadmisi hindama ning see annab suurema võimaluse neid ka väljaspoole jagada."

Kui tagala on tugev, siis on eesliinil jõudu ja motivatsiooni jätkata. Kõik naised ei pea ja saagi praegu olla eesliinil. Meil kõigil on oma tugevused, mida tuleb rakendada just seal, kus see on kõige kasulikum meile endale ja kogu Eestile.

Meie eesmärk on luua turvavõrk üle Eesti ja nii saab oma panuse anda iga naiskodukaitsja - hoolitsedes kodus oma laste ja vanemate eest, julgustades oma lähikondlasi, naabreid. Nad loovad turvalisust igas Eesti otsas. Meie seas on arste, politseiametnikke, riigiametnikke, õpetajaid,  poliitikuid, klienditeenindajaid, raamatupidajaid ning palju teisi erinevates eluvaldkondades tegutsevaid naiskodukaitsjaid, kes annavad oma panuse, minnes hommikul tööle, et Eesti inimeste elukorraldus saaks jätkuda ja et meie kõigi heaolu ning turvalisus oleks tagatud.

Meie naiskodukaitsjatest õpetajad toetavad Eesti haridussüsteemi, meie arstid ja õed tervishoiusüsteemi, meie klienditeenindajad ettevõtlust jne. Nimekiri on väga pikk. Kokkuvõtvalt võib öelda, et  meie naised tegutsevad täna igal pool - üle Eesti, igas linnas ja igas maakonnas. Paljusid me ei näegi eesliinil ega Facebooki fotodel aga nad on olemas. Alati.

Sel aastal võtamegi suunitluse rääkida rohkem meie liikmetest, kes on ametis ka tagalas (olenemata asjaolust, kas tagala on tema töökohaks, koduks või kohaks, mis seotud teiste oluliste ülesannete täitmisega) oma panust andmas. 

FastLion CMS

„Igas naises on killuke

„Igas naises on killuke

Praegune olukord on näidanud, et mitte keegi ei ole puutumatu Samuti ei ole puutumatud naiskodukaitsjad, kuid seda hoopis teises võtmes Väga tihti tunnevad inimesed, et iga kriis, mis kusagil maailmas aset leiab, ei puuduta neid ja kõik mis toimub, on käegakatsumatu, kauge ning kusagil mujal.

„Igas naises on killuke tagalat. “

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse