Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
„ANNAME AU!“ Haapsalus „ANNAME AU!“ Haapsalus Sinilillekampaania avalöök 6. aprillil algas Naiskodukaitse Haapsalu jaoskonnale juba traditsiooniliselt - Kaitseliidu Lääne Maleva pealiku kolonelleitnant Rasmus Lippuri külastamisega, kes tegi ka esimese annetuse. Foto Arvo Tarmula Sinilillekampaania ← Eelmine Kampaania ''Anname au!'' avalöök Järgmine → Hiidlased matkasid kubermangu piiri lähistel „ANNAME AU!“ Haapsalus

„ANNAME AU!“ Haapsalus

Merle Soone 20. aprillil 2017

Sinilillekampaania avalöök 6. aprillil algas Naiskodukaitse Haapsalu jaoskonnale juba traditsiooniliselt - Kaitseliidu Lääne Maleva pealiku kolonelleitnant Rasmus Lippuri külastamisega, kes tegi ka esimese annetuse.

„ANNAME AU!“ Haapsalus
Malevapealik kolonelleitnant Rasmus Lippur tegi esimese annetuse. Foto Heiki Magnus

Edasi liiguti juba Lääne maavalitsuse suunas, kus oli tunda, et meie naisi soojalt oodati. Huvi tunti mitte ainult sinilillekampaania, vaid ka Naiskodukaitse kui organisatsiooni ning meie erinevate tegevuste kohta. Huvitava kogemuse pakkus TV3-e kohalolu ja intervjuu andmine, mis osutus põnevaks proovikiviks. Selgus, et väike närv poeb ikkagi põue.

„ANNAME AU!“ Haapsalus
Kaja ja TV3. Foto Merle Soone

 Külastasime ka Linnavalitsust ja kohaliku ajalehe „Lääne Elu“ toimetust, kus rahvas võttis meid hea tuju ja soojade sõnadega vastu ning annetusi aina kogunes.

Ka sellel aastal aitavad meie Läänemaa kodutütred sinilillekampaaniat edukalt läbi viia. Eriti tore on, et tänavu jõuab osa rahast Haapsallu, kus promenaadile rajatakse trenazööripark liikumispuudega inimeste tarbeks.

Alles hiljuti külastas president Kersti Kaljulaid Läänemaad, kus „Uuemõisa Kodus“  koos erivajadustega inimeste ja naiskodukaitse naistega valmistati kampaania tarbeks sinililli.

Esimene päev tekitas mõnusalt positiivse tunde ja andis kindlust juurde, et tegutsetakse õige asja nimel.

„ANNAME AU!“

„ANNAME AU!“ Haapsalus
Presidendi külastus. Foto Arvo Tarmula

FastLion CMS

„ANNAME AU!“ Haapsalus

„ANNAME AU!“ Haapsalus

Malevapealik kolonelleitnant Rasmus Lippur tegi esimese annetuse Foto Heiki Magnus Edasi liiguti juba Lääne maavalitsuse suunas, kus oli tunda, et meie naisi soojalt oodati Sinilillekampaania avalöök 6. aprillil algas Naiskodukaitse Haapsalu jaoskonnale juba traditsiooniliselt - Kaitseliidu Lääne Maleva pealiku kolonelleitnant Rasmus Lippuri külastamisega, kes tegi ka esimese annetuse.

„ANNAME AU!“ Haapsalus

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse