Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Samm-sammult elupäästjaks Samm-sammult elupäästjaks Naiskodukaitse kodulehekülje jälgijad ja Kaitse Kodu! ajakirja lugejad saavad läbida esmaabikursuse digiõppe. Kursuse läbinu väärtustab esmaabi andmise oskust, teab ohutusreegleid esmaabi andmisel ning oskab anda elupäästvat ja jätkuvat esmaabi erinevate haigusseisundite, traumade ja muude kahjustuste korral. samm Oled sa kunagi olnud olukorras, kus tuli päästa kellegi elu? Ei-ei, mitte lahinguväljal, vaid õhtul pimedas kohalikku poodi piima ostma minnes? Samm-sammult elupäästjaks

Samm-sammult elupäästjaks

Naiskodukaitse kodulehekülje jälgijad ja Kaitse Kodu! ajakirja lugejad saavad läbida esmaabikursuse digiõppe.

Kursuse läbinu väärtustab esmaabi andmise oskust, teab ohutusreegleid esmaabi andmisel ning oskab anda elupäästvat ja jätkuvat esmaabi erinevate haigusseisundite, traumade ja muude kahjustuste korral.

FastLion CMS

Samm-sammult elupäästjaks

Samm-sammult elupäästjaks

21 nov Naiskodukaitse kodulehekülje jälgijad ja Kaitse Kodu! ajakirja lugejad saavad läbida esmaabikursuse digiõppe.Kursuse läbinu väärtustab esmaabi andmise oskust, teab ohutusreegleid esmaabi andmisel ning oskab anda elupäästvat ja jätkuvat esmaabi erinevate haigusseisundite, traumade ja muude kahjustuste korral.

Samm-sammult elupäästjaks

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse