Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
300 pannkooki ja 3 kilo moosi 300 pannkooki ja 3 Peetri kooli juures pisteti laupäeval 9. mail nahka 300 pannkooki ja 3 kilo moosi. Tegemist ei olnud maiasmokkade kokkutulekuga - Naiskodukaitse propageeris Kaitseliitlaste kõrval kohalikule laadale tulnud rahvale oma tegevust ja selle näitlikustamiseks küpsetati välikatla pannil pannkooke. ← Eelmine Ühe algaja peakoka emotsioonid oma esimeselt metsatoitlustamisest õppusel HUNT15 Järgmine → Kose naised laadamelus 300 pannkooki ja 3 kilo moosi

300 pannkooki ja 3 kilo moosi

Anu Tolsa 11. mail 2015

Peetri kooli juures pisteti laupäeval 9.mail nahka 300 pannkooki ja 3 kilo moosi.
Tegemist ei olnud maiasmokkade kokkutulekuga - Naiskodukaitse propageeris Kaitseliitlaste kõrval kohalikule laadale tulnud rahvale oma tegevust ja selle näitlikustamiseks küpsetati välikatla pannil pannkooke.

300 pannkooki ja 3 kilo moosi
Pannkoogi toimkonnas
300 pannkooki ja 3 kilo moosi
Lapsed melus

„Nii maitsev! Nii suur pann! Kas tõesti kütate seda puudega?! Kas tõesti tasuta? Kas ma võin teise veel paluda?“ Meie tegevus ei jätnud kedagi külmaks, eriti elevil olid aleviku lapsed, kelle seas levis kulutulena jutt kooli juures pakutavatest pannkookidest.

 

Pannkooke küpsetanud ja jaganud Naiskodukaitse liikmed, kellest osade jaoks oli selline väliüritus üksi esimesi, jäid ilusa päevaga väga rahule ja ootavad nüüd innukalt järgmisi.  

FastLion CMS

300 pannkooki ja 3

300 pannkooki ja 3

Pannkoogi toimkonnas Lapsed melus „Nii maitsev! Nii suur pann! Kas tõesti kütate seda puudega?! Kas tõesti tasuta? Kas ma võin teise veel paluda?“ Meie tegevus ei jätnud kedagi külmaks, eriti elevil olid aleviku lapsed, kelle seas levis kulutulena jutt kooli juures pakutavatest pannkookidest Pannkooke küpsetanud ja jaganud Naiskodukaitse liikmed, kellest osade jaoks oli selline väliüritus üksi esimesi, jäid ilusa päevaga väga rahule ja ootavad nüüd innukalt järgmisi Peetri kooli juures pisteti laupäeval 9.mail nahka 300 pannkooki ja 3 kilo moosi. Tegemist ei olnud maiasmokkade kokkutulekuga - Naiskodukaitse propageeris Kaitseliitlaste kõrval kohalikule laadale tulnud rahvale oma tegevust ja selle näitlikustamiseks küpsetati välikatla pannil pannkooke.

300 pannkooki ja 3 kilo moosi

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse