Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
2016. a pole mägede taga. Planeerimist alga! 2016 a pole mägede Tartu ringkonnas on viimastel aastatel tavaks on saanud, et ringkonna, jaoskondade ja erialagruppide juhid, juhiabid ja juhatused kogunevad juba augusti lõpus, et paika panna uue aasta väljaõppe- ja muude ürituste plaan. Nii ka seekord. Formeerimine, teatekudumine ja paadisõit 2016. a pole mägede taga. Planeerimist alga!

2016. a pole mägede taga. Planeerimist alga!

Leane Morits 30. augustil 2015

Tartu ringkonnas on viimastel aastatel tavaks on saanud, et ringkonna, jaoskondade ja erialagruppide juhid, juhiabid ja juhatused kogunevad juba augusti lõpus, et paika panna uue aasta väljaõppe- ja muude ürituste plaan. Nii ka seekord.

2016. a pole mägede taga. Planeerimist alga!
Foto: Tiina Jaksman.

Igal aastal oleme oma planeerimisseminari püüdnud korraldada erinevas kohas. Seekord valisime selleks Naiskodukaitse õppe- ja puhkekeskuse Võsul. 23 ringkonna juhti saabusid Võsule laupäeva hommikupoolikul. Ilma pikema sissejuhatuseta kleepisime järgmise aasta kalendrilehed seinale ja alustasime kõige olulisemast - baasväljaõppe moodulite paikapanekust (kuna NKK üle-eestilised üritused olime lehtedele juba varem kirja pannud). Järgmisel aastal on kavas korraldada kõiki mooduleid kaks korda. See paneb küll vabatahtlikele instruktoritele suurema koormuse, kuid samas annab igale liikmele võimaluse NKK baasväljaõpe kahe aasta jooksul kindlasti läbida.

Seejärel leidsime kalendris kohad kõikidele teistele väljaõppeüritustele ning viimases järjekorras sisemist sidet tugevdavatele kokkusaamistele.

2016. a pole mägede taga. Planeerimist alga!
Foto: Kersti Rüütli
2016. a pole mägede taga. Planeerimist alga!
Foto: Kersti Rüütli

Kui sügaval õhtul lõpetasime, oligi aeg saun ja grill sooja panna ning rannale jalutada, kus muinastulede öö juba algamas oli. Rõõmustasime lõkete, ilutulestiku, meremüha ja üksteise seltskonna üle ning tagasi aias olles jätkus juttu üle kesköö.

Järgmisel hommikul jätkasime muude teemadega, aga ikka selles võtmes, et kuidas ringkonna ja selle liikmete elu ja tegemisi Naiskodukaitses asjalikumaks ja toredamaks muuta. Sündis mitmeid häid mõtteid, mida liikmetele kindlasti tutvustatakse.

Ja saabuski aeg lahkuda. Aga me tuleme tagasi, sest Võsul on mõnus! :)

2016. a pole mägede taga. Planeerimist alga!
Foto: Kersti Rüütli.

FastLion CMS

2016 a pole mägede

2016 a pole mägede

Foto: Tiina Jaksman Igal aastal oleme oma planeerimisseminari püüdnud korraldada erinevas kohas Tartu ringkonnas on viimastel aastatel tavaks on saanud, et ringkonna, jaoskondade ja erialagruppide juhid, juhiabid ja juhatused kogunevad juba augusti lõpus, et paika panna uue aasta väljaõppe- ja muude ürituste plaan. Nii ka seekord.

2016. a pole mägede taga. Planeerimist alga!

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse