Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
150 sokipaari jõudsid Saaremaalt pärit ajateenijateni 150 sokipaari jõudsid Saaremaalt Tänavune sokikampaania jõudis edukalt lõpule. Kuigi kudumise aeg jäi veidi lühikeseks, oli suur rõõm tõdeda, et kudujad tõid kogumispunktidesse korraga ikka mitu paari sokke. Näiteks Helgi Sepp annetas sõdurpoistele 18 paari ning Aili Mänd kinkis 10. Inimesed ootasid meie kampaaniat väga. innerHTML = writetospan; anne[no-Smpam)lipitk@hot.ee Kodutütred Koostöö Käsitöö ← Eelmine Saaremaa aasta naiskodukaitsja on Mare Kirr Järgmine → Saaremaa naiskodukaitsjad andsid Saaremaa vähiühingule üle 620 eurot 150 sokipaari jõudsid Saaremaalt pärit ajateenijateni

150 sokipaari jõudsid Saaremaalt pärit ajateenijateni

Evely Aavik, Saaremaa rk 21. dets. 2017

Tänavune sokikampaania jõudis edukalt lõpule. Kuigi kudumise aeg jäi veidi lühikeseks, oli suur rõõm tõdeda, et kudujad tõid kogumispunktidesse korraga ikka mitu paari sokke. Näiteks Helgi Sepp annetas sõdurpoistele 18 paari ning Aili Mänd kinkis 10. Inimesed ootasid meie kampaaniat väga.

150 sokipaari jõudsid Saaremaalt pärit ajateenijateni

Möödunud laupäeva õhtul oli Orissaare staabis palju saginat, sest kõik sokid tuli üle vaadata. Paljudele olid kudujad juba maiustuse sisse pannud, aga et suu saaks magusaks kõik sõdurpoisid ning nendeni jõuaksid ka kodutütarde valmistatud kaardid, vaatasid Anneli, Ülle ja Evely kõik üle ja panid südamega kootud sokkidesse üllatused.

150 sokipaari jõudsid Saaremaalt pärit ajateenijateni

Sokikampaania läbiviija Anneli Pitk ütleb suure tänu teile, Kairi Troska, Maidi Tilk, Ülle Sülla, Ene Vokk, Helle-Mai Kruusimägi, Evely Aavik, sest teie annetatud suurele maiustuste kogusele jagus seda iga soki sisse. Aitäh ka noortejuhid Maidi Tilk ja Kristel Paju ning Eve Tuisk, sest teie kodutütarde kaunid kaardid koos jõulutervitustega leidsid kõik oma sokipaari. Loomulikult suur tänu ja sügav kummardus kõikidele kudujatele. Orissaare jaoskonna liige Raili Nõgu sõlmis kõik vajalikud kokkulepped ning sokid viisid väeosadesse kohale Gärolyn Saar, Anneli Pitk, Raili Nõgu ja Evely Aavik.

150 sokipaari jõudsid Saaremaalt pärit ajateenijateni
150 sokipaari jõudsid Saaremaalt pärit ajateenijateni

Kui me oma sokkidega väeosadesse marssisime, saime ikka väga sooja vastuvõtu osaliseks. Kui Vahipataljon juba teadis meid oodata, siis Tapal meid vastu võtnud mees ei suutnud ära imestada, et tulimegi Saaremaalt kohale. Tema jaoks oli tegemist väga sooja ja südamliku toetusega ajateenijatele ning ta hakkas kohe nuputama, kuidas oma kodukandis midagi taolist organiseerida.Igatahes läks iga sõdurpoisi nägu särama, kui ta omale sokid kätte võttis ja tasapisi näppudega kombates ära arvata püüdis, mis veel soki sees peidus võib olla. Nendele on mõeldud ja kuigi kaitseväel on hea varustus, kuluvad soojad sokid metsalaagrites ikkagi ära.Kui keegi jäi sokkidest ilma, võib julgelt kirjutada aadressil

150 sokipaari jõudsid Saaremaalt pärit ajateenijateni

FastLion CMS

150 sokipaari jõudsid Saaremaalt

150 sokipaari jõudsid Saaremaalt

Möödunud laupäeva õhtul oli Orissaare staabis palju saginat, sest kõik sokid tuli üle vaadata Paljudele olid kudujad juba maiustuse sisse pannud, aga et suu saaks magusaks kõik sõdurpoisid ning nendeni jõuaksid ka kodutütarde valmistatud kaardid, vaatasid Anneli, Ülle ja Evely kõik üle ja panid südamega kootud sokkidesse üllatused Tänavune sokikampaania jõudis edukalt lõpule. Kuigi kudumise aeg jäi veidi lühikeseks, oli suur rõõm tõdeda, et kudujad tõid kogumispunktidesse korraga ikka mitu paari sokke. Näiteks Helgi Sepp annetas sõdurpoistele 18 paari ning Aili Mänd kinkis 10. Inimesed ootasid meie kampaaniat väga.

150 sokipaari jõudsid Saaremaalt pärit ajateenijateni

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse