Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Vägeva jaoskond Vägeva jaoskond Niinepuu Vägeva jaoskond

Vägeva jaoskond

Jaoskonna juhatus 2024. aastal:
Esinaine Mari Koks 
Aseesinaine Maria-Ann Klandorf
Juhatuse liikmedMarii Prii, Merle Roos, Merike Tamm
 
 
 

Vägeva jaoskond, mis loodi 25. mail 2022, on üks Tallinna ringkonna noorematest jaoskondadest. Jaoskond sai nime vägevate naiste järgi, kes Naiskodukaitsega liitunud on.


Algsest kümnest liikmest on saanud juba 40. Vägevaid naisi on meie jaoskonnas väga erinevatelt elualadelt, kuid meid kõiki iseloomustab soov olla oma riigi jaoks olemas.


Naiskodukaitses panustame vastavalt oma võimetele, eesmärgiga nii tava- kui ka kriisiolukorras olla iseenese ja oma kogukonnaga hakkama saav ühiskonna liige.

 

Liikmed on seni panustanud baasväljaõppe läbimisele, kuid juba mõnigi on leidnud endale eriala või toimkonna, milles juba aktiivselt kaasa lööb. Samal ajal oleme võtnud eesmärgiks luua jaoskonnale täiesti omad traditsioonid. Nii oleme juba kahel korral käinud rabamatkal ning kaks korda oleme teinud oma liikmetele ka praktilisi õppusi, mille raames oleme ka omavahel paremini tuttavaks saanud.

Vägeva jaoskond
Vägeva jaoskonna asutajaliikmed. Foto: A. Looken
Vägeva jaoskond
Vägeva jaoskonna esimene aseesinaine ja esinaine torti lahti lõikamas. Foto: S.Niinepuu

FastLion CMS

Vägeva jaoskond

Vägeva jaoskond

Jaoskonna juhatus 2024 aastal: Esinaine Mari Koks Aseesinaine Maria-Ann Klandorf Juhatuse liikmed : Marii Prii, Merle Roos, Merike Tamm Kontakt Vägeva jaoskond, mis loodi 25

Vägeva jaoskond

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse