Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Ohuteavituste trükis Ohuteavituste trükis Ohuteavituse juhend-trükisest saab teada, kuidas tagada enda ning oma lähedaste turvalisus hädaolukorras või ka sõjalise kriisi korral. pdf 4,7Mb) Ohuteavituste trükis

Ohuteavituste trükis

Ohuteavituse juhend-trükisest saab teada, kuidas tagada enda ning oma lähedaste turvalisus hädaolukorras või ka sõjalise kriisi korral.

Ohuteavituste trükis

Infobrošüür annab ka juhiseid, kuidas toimida ohusireenide käivitumise või evakuatsiooni korral ning mis on varjumise põhimõtted.

 

Trükisest leiab ka koduste varude meelespea, evakuatsioonikoti soovitusliku sisu ning olulised telefoninumbrid ja veebilehed.

 

Ohuteavituse trükis täiendab uuendatud infoga 2022. aastal koostatud ja Eesti kodudesse saadetud “Ole valmis!” käitumisjuhiseid. Ohuteavituse info on kättesaadav neljas keeles – eesti, vene, inglise ja ukraina keeles. Kodudesse saadetav trükis on kolmekeelne ning ukrainakeelsed materjalid on leitavad digitaalses formaadis.


pdf Ohuteavituse trükis eesti keeles (.pdf 4,7Mb)
pdf Ohuteavituse trükis inglise keeles (.pdf 4,7Mb)
pdf Ohuteavituse trükis vene keeles (.pdf 4,7Mb)

FastLion CMS

Ohuteavituste trükis

Ohuteavituste trükis

Infobrošüür annab ka juhiseid, kuidas toimida ohusireenide käivitumise või evakuatsiooni korral ning mis on varjumise põhimõtted Trükisest leiab ka koduste varude meelespea, evakuatsioonikoti soovitusliku sisu ning olulised telefoninumbrid ja veebilehed Ohuteavituse juhend-trükisest saab teada, kuidas tagada enda ning oma lähedaste turvalisus hädaolukorras või ka sõjalise kriisi korral.

Ohuteavituste trükis

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse