Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Uuskasutuspäev Keila Noortekeskuses Uuskasutuspäev Keila Noortekeskuses 30. jaanuaril 2016 a. toimus Keila Noortekeskuses koostööüritus nimega „Uuskasutuspäev“. Selle korraldamises osalesid Naiskodukaitse Keila jaoskond, Kaitseliidu Keila rühm, Kodutütarde ja Noorte Kotkaste Keila ja Paldiski rühmad ning Keila Noortekeskuse töötajad. ← Eelmine Keila Noortekeskuses UusKasutusPäev! Järgmine → Info liikuma! Uuskasutuspäev Keila Noortekeskuses

Uuskasutuspäev Keila Noortekeskuses

Aita Viigi 30. jaan. 2016

30. jaanuaril 2016 a. toimus Keila Noortekeskuses koostööüritus nimega „Uuskasutuspäev“. Selle korraldamises osalesid Naiskodukaitse Keila jaoskond, Kaitseliidu Keila rühm, Kodutütarde ja Noorte Kotkaste Keila ja Paldiski rühmad ning Keila Noortekeskuse töötajad.

Uuskasutuspäev Keila Noortekeskuses
Avarivistus - korraldajad enne külaliste saabumist
Uuskasutuspäev Keila Noortekeskuses
Märkmiku töötuba juhendas Kadri Aller

 

 

Uuskasutuspäeva korraldamisega oli ametis 39 kaitseliidu liiget. Naiskodukaitsjad viisid läbi 5 erinevat töötuba ning loterii. Kaitseliitlased õpetasid lõkke tegemist ja lõkketüüpe kolmes erinevas töötoas. Kodutütred kaunistasid ruumid ning aitasid kohvikus “puhvineid“ müüa ning pakkusid teed, kohvi, morsssi. 

 

Kogu suur maja sai kaetud erinevate töötubadega ja tegevustega. Huvilisi jätkus nii T-särgi, märkmiku,- kingikoti,- kangakudumise,- villa töötuppa, kui ka kohvikusse. Teisel korrusel oli  uuskasutusnäitus, kus oli näha väga põnevaid esemeid, kõik taaskasutatud materjalidest. Rannamõisa laevaselts õpetas puidust purjekaid meisterdama.

Uuskasutuspäev Keila Noortekeskuses
Villatöötuba viis läbi Kairi Õunapuu ja kangakudumise Karit Raidmets
Uuskasutuspäev Keila Noortekeskuses
T- särgi töötoas tegutsesid Pille-Riin Moilanen ja Katrin Lanina

 

Noored kotkad said külaliste vastuvõtmise ja juhendamise vastustusrikka ülesande, millega nad väga hästi hakkama said. Kodutütar Käti Haljasoks korraldas mänguasjavahetust, mis oli väiksemate laste seas populaarne, kuid pakkus huvi ka suurematele. Villatöötuba viis läbi Kairi Õunapuu ja kangakudumise Karit Raidmets. Märkmike valmistamist juhendas Kadri Aller ja rohelises töötoas meisterdas Kaire Vakar. T- särgi töötoas  tegutsesid Pille-Riin Moilanen ja Katrin Lanina. 

Uuskasutuspäev Keila Noortekeskuses
Õngega paki püüdmine on päris põnev tegevus ja huvitav, mis seal küll sees on?
Uuskasutuspäev Keila Noortekeskuses
Organisatsiooni tegevust tutvustav näitus ja töötoas valmistatud võtmehoidjad.

 

Minu ülesandeks oli korraldada loterii. Maja poolt anti plats kohvikuga samasse ruumi, mis asus natuke teistest eraldi. Ma arvan, et selle tõttu jäi tulu loodetust väiksemaks. Loterii võiks olla rohkem nähtaval, sissepääsu lähedal.

 

Iga külastaja sai sisenedes majaplaani, kuhu ta pidi ära märkima kõik töötoad ja lisaks veel üles otsima aardekasti ning lahendama selle sees oleva ülesande. Lõpuks loositi osavõtjate vahel välja auhindu.

 

Tänase päeva sihiks oli organisatsiooni tutvustamine, mis teenis eesmärki kasvatada meile järelkasvu, tutvustades läbi töötubade oskusi, mida kaisteliidus saab õppida ning mis on igas olukorras vajalikud.

 

Usun, et tänase päevaga jäid kõik väga rahule, nii korraldajad kui külalised, sest sai kogemusi vahetada ja midagi uut juurde õppida.

 

Järgmine üritus on“ Avatud Uksed“ Keila Kaitseliidu majas 11. veebruaril- sinna kutsuti ka neid kõiki, kes täna Uuskasutuspäeval osalesid.

Järgmine →
Info liikuma!

FastLion CMS

Uuskasutuspäev Keila Noortekeskuses

Uuskasutuspäev Keila Noortekeskuses

Avarivistus - korraldajad enne külaliste saabumist Märkmiku töötuba juhendas Kadri Aller Uuskasutuspäeva korraldamisega oli ametis 39 kaitseliidu liiget Naiskodukaitsjad viisid läbi 5 erinevat töötuba ning loterii 30. jaanuaril 2016 a. toimus Keila Noortekeskuses koostööüritus nimega „Uuskasutuspäev“. Selle korraldamises osalesid Naiskodukaitse Keila jaoskond, Kaitseliidu Keila rühm, Kodutütarde ja Noorte Kotkaste Keila ja Paldiski rühmad ning Keila Noortekeskuse töötajad.

Uuskasutuspäev Keila Noortekeskuses

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse