Uudised      KKK      Aastaplaan      Siseveeb      Kontakt      
Spordigrupp Spordigrupp Tervislikud ja sportlikud eluviisid on omased igale naiskodukaitsjale, ometi leidub meie seas neid, kes soovivad end rohkem proovile panna. Spordigrupp koondabki neid naiskodukaitsjaid, kes armastavad väljakutseid, mida pakuvad erinevad võistlused nii rahvaspordi kui ka militaarspordi vallas. Erialaõpe Sport Võistlused ← Eelmine Kultuurigrupp Järgmine → Avalike suhete grupp Spordigrupp

Spordigrupp

Tervislikud ja sportlikud eluviisid on omased igale naiskodukaitsjale, ometi leidub meie seas neid, kes soovivad end rohkem proovile panna. Spordigrupp koondabki neid naiskodukaitsjaid, kes armastavad väljakutseid, mida pakuvad erinevad võistlused nii rahvaspordi kui ka militaarspordi vallas.

Spordigrupp

Koos treenitakse ning korraldatakse väljaõpet, et valmistuda näiteks Admiral Pitka luurevõistlusele või Naiskodukaitse koormusmatkale minekuks. Samuti kuuluvad siia gruppi need naised, kes soovivad Naiskodukaitset esindada erinevatel spordivõistlustel, nt traditsiooniliselt osaletakse KL meistrivõistlustel suusatamises, Jõustruktuuride sportmängudel, laskevõistlustel ning erinevatel rahvajooksudel.

 

Spordigrupi liikmed korraldavad ka oma ringkonna liikmetele spordipäevi või -võistlusi. Läbi selle propageeritakse tervislikke eluviise.

 

Laskesport on valdkond, kus naiskodukaitsjad teevad nii mõnelegi mehele silmad ette. Lasketreeningud toimuvad igas ringkonnas, võistlusi korraldatakse nii piirkondlikul kui ka üle-eestilisel tasemel.

Spordigrupp

Spordigrupi liikmeteks sobivad BVÕ läbinud, organiseerimisvõimega, tervislikest eluviisidest ja/või spordist huvitatud liikmed. Samuti ka vastupidavad, tahtejõulised ja militaar-rännakutel/võistlustel osalemisest huvitatud naiskodukaitsjad.

← Eelmine
Kultuurigrupp
Järgmine →
Avalike suhete grupp

FastLion CMS

Spordigrupp

Spordigrupp

Koos treenitakse ning korraldatakse väljaõpet, et valmistuda näiteks Admiral Pitka luurevõistlusele või Naiskodukaitse koormusmatkale minekuks Samuti kuuluvad siia gruppi need naised, kes soovivad Naiskodukaitset esindada erinevatel spordivõistlustel, nt traditsiooniliselt osaletakse KL meistrivõistlustel suusatamises, Jõustruktuuride sportmängudel, laskevõistlustel ning erinevatel rahvajooksudel Tervislikud ja sportlikud eluviisid on omased igale naiskodukaitsjale, ometi leidub meie seas neid, kes soovivad end rohkem proovile panna. Spordigrupp koondabki neid naiskodukaitsjaid, kes armastavad väljakutseid, mida pakuvad erinevad võistlused nii rahvaspordi kui ka militaarspordi vallas.

Spordigrupp

www.naiskodukaitse.ee © 2019 » Naiskodukaitse