Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Orienteerumismäng Ähijärvel Orienteerumismäng Ähijärvel Taas, juba viiendat korda, toimus Ähijärve Külastuskeskuse juures 21. augustil orienteerumismäng rahvale. Kokku pidi panema vähemalt 3-liikmelise võistkonna. Läbida tuli kümme kontrollpunkti punkti umbes nelja kilomeetrisel rajal. ← Eelmine Võrumaa ringkonna uus jaoskond Järgmine → Meditsiinigrupi täiendõpe Võrumaa ringkonnas Orienteerumismäng Ähijärvel

Orienteerumismäng Ähijärvel

Eleri Dräbtsinski 1. sept. 2020

Taas, juba viiendat korda, toimus Ähijärve Külastuskeskuse juures 21. augustil orienteerumismäng rahvale. Kokku pidi panema vähemalt 3-liikmelise võistkonna. Läbida tuli kümme kontrollpunkti punkti umbes nelja kilomeetrisel rajal.

Üks  võistkond oli esindatud põlvkondade kaupa – lapsed, vanemad ja vanavanemad. Üks oli kaheliikmeline – mõnes punktis oli neil raskem kui teistel. Kolm võistkonda olid neljaliikmelised ja kolm kolmeliikmelised. Kokku kaheksa võistkonda.

 

Punktides tuli aja peale panna kokku telkmantel ja sealt läbi pugeda, suusatada, ajada pliiatsit pudelisse, saagida kahemehe saega puid, tassida vett täis toru, millesse olid puuritud augud, seletada sõnu ja lahendada neli tikumõistatust.

Punkte mitte ajalises arvestuses sai asjade otsimises, rästiku hammustuse esmaabi punktis ja looma nahkade tundmises.

 

Tagasisides selgus, et kõige rohkem meeldisid vee ülesanne, asjade otsimine ja telgi püstitamine.Kõige vähem meeldis ristsõna lahendamine sest see oli raske, pikk, spetsiifiline ja vananenud. Järgmiseks aastaks sooviti rohkem looduse küsimusi, rohkem punkte ja suuremat vahemaad punktide vahel  ja indu jätkata.

 

Kuna oli juubeli aasta, siis oli kõigile osalejatele Antsla Naiskodukaitse jaoskonna poolt tellitud kringel, mille autoriks oli antslakas Merle Kukk. 

 

Kolm võistlejat ja üks kohtunik on olnud minuga antud üritusel kõik need viis aastat – Aitäh Teile Helga, Heret, Ragnar ja Kristel-Elis. Nad on lubanud osaleda ka järgnevatel aastatel.

 

Kõik osalejad said premeeritud diplomi, limonaadi, šokolaadi ja meenega, mille nad said ise valida auhinnalise koha järjestuses.

 

Sooviksin tänada  ürituse toetajad Antsla Tarbijate Ühistu, Jana Valge, Veski Pubi-Külalistemaja, Riigimetsa Majandamise Keskus, Kaitseliidu Võrumaa Malev, Naiskodukaitse Võrumaa ringkond ja Antsla Ilusalong – suur suur aitäh Teile!

 

Otsustasime, et juba traditsiooniline üritus  toimub taas aastal 2021 augustis.

 

Orienteerumismäng Ähijärvel

FastLion CMS

Orienteerumismäng Ähijärvel

Orienteerumismäng Ähijärvel

Üks võistkond oli esindatud põlvkondade kaupa – lapsed, vanemad ja vanavanemad Üks oli kaheliikmeline – mõnes punktis oli neil raskem kui teistel Taas, juba viiendat korda, toimus Ähijärve Külastuskeskuse juures 21. augustil orienteerumismäng rahvale. Kokku pidi panema vähemalt 3-liikmelise võistkonna. Läbida tuli kümme kontrollpunkti punkti umbes nelja kilomeetrisel rajal.

Orienteerumismäng Ähijärvel

www.naiskodukaitse.ee © 2023 » Naiskodukaitse