Uudised      KKK      Aastaplaan      Siseveeb      Kontakt      
Formeerimisgrupp Formeerimisgrupp Formeerimisgrupp tegeleb otseselt Kaitseliidu õppuste tagamisega - siia kuuluvad naised väljastavad meestele õppuse alguses varustust ning hiljem koguvad selle ka kokku. ← Eelmine Meditsiinigrupp Järgmine → Erialagrupi liikme võimalik ametikoht Kaitseliidu ettevalmistavas üksuses Formeerimisgrupp

Formeerimisgrupp

Formeerimisgrupp tegeleb otseselt Kaitseliidu õppuste tagamisega - siia kuuluvad naised väljastavad meestele õppuse alguses varustust ning hiljem koguvad selle ka kokku.

Formeerimisgrupp
Formeerimine suurõppusel Kevadtorm 2014. Foto: Esper Kaar, Eesti Kaitsevägi

Formeerimismeeskond peab tagama reservväelastele riidevarustuse-, erivarustuse-, relvastuse- ja transportvahendite kiire komplekteerimise ning jagamise. 

 

Hea näide ühe õppuse formeerimisest Sakala ringkonnas.

← Eelmine
Meditsiinigrupp

FastLion CMS

Formeerimisgrupp

Formeerimisgrupp

Formeerimine suurõppusel Kevadtorm 2014 Foto: Esper Kaar, Eesti Kaitsevägi Formeerimismeeskond peab tagama reservväelastele riidevarustuse-, erivarustuse-, relvastuse- ja transportvahendite kiire komplekteerimise ning jagamise Formeerimisgrupp tegeleb otseselt Kaitseliidu õppuste tagamisega - siia kuuluvad naised väljastavad meestele õppuse alguses varustust ning hiljem koguvad selle ka kokku.

Formeerimisgrupp

www.naiskodukaitse.ee © 2019 » Naiskodukaitse