Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Võistluste hooaja lõpetamine Võistluste hooaja lõpetamine 2016. aastal esindasid Alutaguse naiskodukaitsjad väärikalt oma ringkonda vabariiklikel võistlustel. Nii näiteks sai käidud koormusmatkal, meditsiini- ja spordivõistlustel, aga ka teistelgi. Võistluste aasta aga jäime lõpetama adrenaliinirohke päevaga Aidu karjääris. aastapäeva Võistluste hooaja lõpetamine

Võistluste hooaja lõpetamine

Jelena Nesterova 22. sept. 2016

2016. aastal esindasid Alutaguse naiskodukaitsjad väärikalt oma ringkonda vabariiklikel võistlustel. Nii näiteks sai käidud koormusmatkal, meditsiini- ja spordivõistlustel, aga ka teistelgi. Võistluste aasta aga jäime lõpetama adrenaliinirohke päevaga Aidu karjääris.

Võistluste hooaja lõpetamine
Võistluste hooaja lõpetamine

Koos Alutaguse naistega karjäärisafaris võtsid osa ka Saaremaa naiskodukaitsjad. Tõestasime, et kivi põleb ja vesi karjääris ei ole sinine. Peale lühikest ja huvitavat sõitu karjääris suunduti ühiselt vee peale nautima külma vett ja sooja sauna.

Alutaguse võistlejad tänavad ürituse läbiviijaid ja korraldajaid ning Saaremaa naiskodukaitsjaid ilusa päeva eest.

FastLion CMS

Võistluste hooaja lõpetamine

Võistluste hooaja lõpetamine

Koos Alutaguse naistega karjäärisafaris võtsid osa ka Saaremaa naiskodukaitsjad Tõestasime, et kivi põleb ja vesi karjääris ei ole sinine 2016. aastal esindasid Alutaguse naiskodukaitsjad väärikalt oma ringkonda vabariiklikel võistlustel. Nii näiteks sai käidud koormusmatkal, meditsiini- ja spordivõistlustel, aga ka teistelgi. Võistluste aasta aga jäime lõpetama adrenaliinirohke päevaga Aidu karjääris.

Võistluste hooaja lõpetamine

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse