Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse Alutaguse ringkond tähistas 19. aastapäeva Naiskodukaitse Alutaguse ringkond tähistas 19. novembril tähistas Avinurmes Naiskodukaitse Alutaguse ringkond oma 19. aastapäeva. Tervitused-kallistused tehtud, olime valmis esimeseks katsumuseks. Selleks oli vahva sportlik tegevus. Rada, mis tuli läbida, oli väga põnev. Saime suusatada nii lumes kui poris, sulistada „klotskingadel“ läbi vee, lasta märki, proovida täpsust ja lahendada mõistatusi. Aitäh teile, rajameistrid! Palju õnne aastapäeva puhul! Teguderohkust, avastamishetki ning kordaminekuid edaspidiseks! ← Eelmine Võistluste hooaja lõpetamine Järgmine → Ohutushoid meis ja meie ümber Naiskodukaitse Alutaguse ringkond tähistas 19. aastapäeva

Naiskodukaitse Alutaguse ringkond tähistas 19. aastapäeva

Silvi Sirelpuu

19.novembril tähistas Avinurmes Naiskodukaitse Alutaguse ringkond oma 19. aastapäeva.
Tervitused-kallistused tehtud, olime valmis esimeseks katsumuseks. Selleks oli vahva sportlik tegevus. Rada, mis tuli läbida, oli väga põnev. Saime suusatada nii lumes kui poris, sulistada „klotskingadel“ läbi vee, lasta märki, proovida täpsust ja lahendada mõistatusi. Aitäh teile, rajameistrid!

Naiskodukaitse Alutaguse ringkond tähistas 19. aastapäeva

Peale kuivatamist ja „sulgede“ kohendamist ootasid meid majas juba ees ringkonna esinaine Iive Rohtla ja aseesinaine Kadre Maalma.

 

Esmalt andis Iive ülevaate meie tegemistest läbi aja ja tegevuste. Ja nagu öeldakse - ega tublidus jää tähelepanuta. Meie parimatest parimad said vääriliselt tunnustatud.

Tänusõnu ja -kirju jagus ka kõigile teistele aktiivsetele naistele. Südamlikud tänud kuulusid samuti meie kaitseliitlastele, kes alati abistavad meheliku jõu ja nõuga.

 

Kadre tegi kokkuvõtte meie tänasest võistlusest ja ka need pingutused said ära märgitud. Kõik me olime tublid ja tunnustust väärt. Esimesele kolmele võistkonnale pandi kaela kuldsed medalid ning kõik osalejad said suu magusaks.

 

Õnnitlema olid tulnud meid maleva pealik major Margus Ets, Avinurme malevkonna pealik leitnant Aare Karp ja Noorkotkaste esindaja Ivar Rooma.

 

Hõrgutavate söökide ja jookide vahel sai käia ujulas ujumas, saunas lõõgastuda, juttu ajada, olla lihtsalt koos ja veeta aega vahvate naistega.

..."Puhh!" sosistas Notsu.

"Mis on?" küsis Puhh.

"Ei midagi" vastas Notsu ja võttis Puhhil käpast kinni!

"Lihtsalt tahtsin teada, et kas sa tõesti olemas oled!"...

 

Palju õnne aastapäeva puhul! Teguderohkust, avastamishetki ning kordaminekuid edaspidiseks!  

FastLion CMS

Naiskodukaitse Alutaguse ringkond tähistas

Naiskodukaitse Alutaguse ringkond tähistas

Peale kuivatamist ja „sulgede“ kohendamist ootasid meid majas juba ees ringkonna esinaine Iive Rohtla ja aseesinaine Kadre Maalma Esmalt andis Iive ülevaate meie tegemistest läbi aja ja tegevuste 19.novembril tähistas Avinurmes Naiskodukaitse Alutaguse ringkond oma 19. aastapäeva.Tervitused-kallistused tehtud, olime valmis esimeseks katsumuseks. Selleks oli vahva sportlik tegevus. Rada, mis tuli läbida, oli väga põnev. Saime suusatada nii lumes kui poris, sulistada „klotskingadel“ läbi vee, lasta märki, proovida täpsust ja lahendada mõistatusi. Aitäh teile, rajameistrid!

Naiskodukaitse Alutaguse ringkond tähistas 19. aastapäeva

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse