Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Võidupüha paraad 2019 Võidupüha paraad 2019 2019. aasta võidupüha paraadil olid Naiskodukaitse kompanii rivis Tartu, Sakala, Valga ning Põlva ringkondade naiskodukaitsjad. Välivormis rühma liikmed on valdavalt Kaitseliidu kiirreageerimis- ja sihtüksuste liikmed, paljud neist on reservväelased. Lisaks sellele rühmale oli naiskodukaitsjaid mitmetes teistes paraadi üksustes vastavalt oma kuuluvusele Kaitseliidu üksustesse. Foto: Karri Kaas Paraad ← Eelmine Igapäevane ohutu elu vajab rohkem teadmisi ja oskusi, kui esmaspilgul tunduda võib Järgmine → Kuues Sinilillekampaania jõudis lõpule Võidupüha paraad 2019

Võidupüha paraad 2019

25. juunil 2019

2019. aasta võidupüha paraadil olid Naiskodukaitse kompanii rivis Tartu, Sakala, Valga ning Põlva ringkondade naiskodukaitsjad.Välivormis rühma liikmed on valdavalt Kaitseliidu kiirreageerimis- ja sihtüksuste liikmed, paljud neist on reservväelased. Lisaks sellele rühmale oli naiskodukaitsjaid mitmetes teistes paraadi üksustes vastavalt oma kuuluvusele Kaitseliidu üksustesse.

Naiskodukaitse üksuse eesotsas marssis Triin Seppet, kes on Tartu ringkonna esinaine 2015. aastast, sai 2018. aastal üle-eestilise Aasta naiskodukaitsja tiitli ja on ema 2-kuusele tütrele.

Liputoimkond: Kärt Viltrop (lippur), Piret Konsin, Kadri Green.

Võidupüha paraad 2019
Foto: Asso Puidet

1. rühma (Naiskodukaitse pidulik vormis) eesotsas oli Anna-Liisa Viltrop, kes on endine akadeemilise jaoskonna esinaine, organisatsioonis olnud 7 aastat ning on elukutselt lastearst Tartu Ülikooli Kliinikumis.

Võidupüha paraad 2019
Foto: Urmo Sibul

2. rühma (välivormis) rühma eesotsas marssis nooremseersant Jane Koitlepp, Sakala ringkonna esinaine, kes on Naiskodukaitse liige olnud 12 aastat. Tema abikaasa on kaitseliitlane, ema ja õde naiskodukaitsjad ning kaks venda Naiskodukaitse toetajaliikmed. Tema aastane tütar on sünnist saati osalenud koos emaga Naiskodukaitse tegevuses.

 

Välivormis rühma liikmed on valdavalt Kaitseliidu kiirreageerimis- ja sihtüksuste liikmed, paljud neist on reservväelased.

Võidupüha paraad 2019
Paraadi proov 22.06.2019. Foto: Monika Ristisaar

3. rühma (taas Naiskodukaitse pidulikus vormis) ees oli Tuuli Kotov, kes on Põlva ringkonna aseesinaine, organisatsioonis olnud 9 aastat. Ta on aktiivne formeerija, staabiassistent ning sportlane.

Võidupüha paraad 2019
Foto: Urmo Sibul

Tänavu võtsid president Kersti Kaljulaidilt maakondadesse saadetava võidutule vastu need kaitseliitlased, naiskodukaitsjad, noorkotkad ja kodutütred, kes on nii oma kodumalevates kui kogu organisatsioonis silma paistnud tublide sporditulemustega. Sellega tähistatakse ühtlasi 125 aasta möödumist Rahvusvahelise Olümpiakomitee asutamisest ja kaasaegsete olümpiamängude algusest.

Võidupüha paraad 2019
Võidutule süütamise tseremoonia. Foto: Aivar Kroonmäe
Võidupüha paraad 2019
Tuletoojad. Foto: Karri Kaas

FastLion CMS

Võidupüha paraad 2019

Võidupüha paraad 2019

Naiskodukaitse üksuse eesotsas marssis Triin Seppet , kes on Tartu ringkonna esinaine 2015 aastast, sai 2018 2019. aasta võidupüha paraadil olid Naiskodukaitse kompanii rivis Tartu, Sakala, Valga ning Põlva ringkondade naiskodukaitsjad.Välivormis rühma liikmed on valdavalt Kaitseliidu kiirreageerimis- ja sihtüksuste liikmed, paljud neist on reservväelased. Lisaks sellele rühmale oli naiskodukaitsjaid mitmetes teistes paraadi üksustes vastavalt oma kuuluvusele Kaitseliidu üksustesse.

Võidupüha paraad 2019

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse