Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Kuues Sinilillekampaania jõudis lõpule Kuues Sinilillekampaania jõudis lõpule 25. juunil võõrustas Kaitseväe toetuse väejuhatus Sinilillekampaania tublisid toetajaid ja eestvedajaid. Kuuenda Sinilillekampaaniaga koguti 87 000 eurot, mis pidulikult tänuüritusel üle anti. Tänavu toetati Lõuna-Eesti Haigla Sihtasutust taastusravi seadmete soetamisel, MTÜ Peaasjad vaimse tervise edendamise jätkamisel, Võru linna välijõusaali rajamisel ning Eesti Invaspordi Liitu istevõrkpalli treeningute korraldamisel ning võistlustel osalemisel. Heategevus Sinilillekampaania ← Eelmine Võidupüha paraad 2019 Järgmine → Laulupeo lugu Naiskodukaitse võtmes Kuues Sinilillekampaania jõudis lõpule

Kuues Sinilillekampaania jõudis lõpule

26. juunil 2019

25. juunil võõrustas Kaitseväe toetuse väejuhatus Sinilillekampaania tublisid toetajaid ja eestvedajaid. Kuuenda Sinilillekampaaniaga koguti 87 000 eurot, mis pidulikult tänuüritusel üle anti. Tänavu toetati Lõuna-Eesti Haigla Sihtasutust taastusravi seadmete soetamisel, MTÜ Peaasjad vaimse tervise edendamise jätkamisel, Võru linna välijõusaali rajamisel ning Eesti Invaspordi Liitu istevõrkpalli treeningute korraldamisel ning võistlustel osalemisel.

Kuues Sinilillekampaania jõudis lõpule
Foto: n-ltn Martin Hiir

Alates 2014. aastast viib Eesti Vigastatud Võitlejate Ühing koostöös Naiskodukaitsega igal kevadel läbi Sinilille kampaaniat, mis kutsub üles kandma Sinilille rinnamärki kaitseväe ja Kaitseliidu veteranide ning nende lähedaste tunnustuseks.

 

Sinilillesaadikuteks kutsutavad naiskodukaitsjad tegid väga tõhusat tööd, et kampaania sõnumeid inimesteni viia. Erinevaid üritusi lisaks peamistele kampaaniaüritustele korraldati rohkem kui kunagi varem. Heategevuslikud jooksud ja matkad toimusid üle Eesti suuremates ja väiksemates kohtades, organiseeriti kohtumisi veteranidega, discgolfi perepäeva, linnamängu, külastati valla- ja linnavalitsusi, kultuurikeskuseid, meditsiiniasutusi, Riigikogust ja vabariigi presidendist rääkimata. 

Kõik need üritused toimusid vabatahtlike initsiatiivil ja tegutsemisinnuga. Tallinna ringkonna naiskodukaitsja Marju Mändmets, kes on juba aastaid kampaanias osalenud, ütles, et tal on hea meel, et Eestis on nii palju tähelepanelikke ja heatahtlikke inimesi, kes soovivad aidata. “See on tõeliselt ülev tunne. Leian, et see on hea aeg aastas, mil võtta hetk ja tunnustada meie veterane. Inimesi, kes ei kõhkle hetkekski, kui on vaja välja astuda kodumaa kaitseks,” sõnas naine.

 

“Meie sisulist tööd ehk panust kampaania sõnumite levitamisesse ei ole võimalik kuidagi alahinnata. Ma tänan südamest kõiki rohkem kui 300 naiskodukaitsjat, kes Sinilillekampaania läbiviimisesse sel aastal panustasid,” sõnas uhkusega Naiskodukaitse esinaine Airi Tooming.

FastLion CMS

Kuues Sinilillekampaania jõudis lõpule

Kuues Sinilillekampaania jõudis lõpule

Foto: n-ltn Martin Hiir Alates 2014 aastast viib Eesti Vigastatud Võitlejate Ühing koostöös Naiskodukaitsega igal kevadel läbi Sinilille kampaaniat, mis kutsub üles kandma Sinilille rinnamärki kaitseväe ja Kaitseliidu veteranide ning nende lähedaste tunnustuseks 25. juunil võõrustas Kaitseväe toetuse väejuhatus Sinilillekampaania tublisid toetajaid ja eestvedajaid. Kuuenda Sinilillekampaaniaga koguti 87 000 eurot, mis pidulikult tänuüritusel üle anti. Tänavu toetati Lõuna-Eesti Haigla Sihtasutust taastusravi seadmete soetamisel, MTÜ Peaasjad vaimse tervise edendamise jätkamisel, Võru linna välijõusaali rajamisel ning Eesti Invaspordi Liitu istevõrkpalli treeningute korraldamisel ning võistlustel osalemisel.

Kuues Sinilillekampaania jõudis lõpule

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse