Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Tervitustega Tartule Tervitustega Tartule 2. septembril, Naiskodukaitse aastapäeval, käis pidupäevases Tartus ka Rapla naiskodukaitsjate esindus. ← Eelmine Raplakad - igavesed teised Järgmine → Ma ju ütlesin, et õun teeb õnnelikuks Tervitustega Tartule

Tervitustega Tartule

Nele Pernits 6. sept. 2012

2. septembril, Naiskodukaitse aastapäeval, käis pidupäevases Tartus ka Rapla naiskodukaitsjate esindus.

Tartu võttis meid vastu imeliselt päikeselise ilma ja ääretult positiivse õhkkonnaga. Peomeeleolu puges nagu iseenesest koheselt hinge. Rõõm oli näha kõiki teisi lustakaid naiskodukaitsjaid ja külalisi. Kallistsued ja teretused ei lõppenud kuni peolt lahkumiseni.

Kuna ürituse tipphetkedest on Naiskodukaitse kodulehel ja mujal mitmelpool juba juttu, siis ma ei hakka kordama, millise ajastutruu näidendiga tartlased hakkama olid saanud ja milliseid tõeteri sisaldas Naiskodukaitse esinaise innustav kõne, kuidas riigikogu esimees Naiskodukaitsesse värvati, milliseid pidukõnesid peeti, mida kingiti ja millist head-paremat pakuti.

Tervitustega Tartule
Rapla ringkonna naiskodukaitsjad peomeleeolus Tartus

Ma tahan lihtsalt öelda, et suuuuur aitähhhhh Tartu! Te saite endale vääriliselt hakkama ja tegite kõigi kohaletulnute meele rõõmsaks.

FastLion CMS

Tervitustega Tartule

Tervitustega Tartule

Tartu võttis meid vastu imeliselt päikeselise ilma ja ääretult positiivse õhkkonnaga Peomeeleolu puges nagu iseenesest koheselt hinge 2. septembril, Naiskodukaitse aastapäeval, käis pidupäevases Tartus ka Rapla naiskodukaitsjate esindus.

Tervitustega Tartule

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse