Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Ma ju ütlesin, et õun teeb õnnelikuks Ma ju ütlesin, et Eile, 11. septembri õhtupoolikul, alustas Rapla jaoskond Alus oma juba traditsiooniliste naisteõhtute uut hooaega – lärmi oli rohkem kui kunagi varem, järelkasvu oli rohkem kui kunagi varem, külalisi oli rohkem kui kunagi varem, me sõime rohkem kui kunagi varem, aga lusti ja naeru oli sama palju kui alati. ← Eelmine Tervitustega Tartule Järgmine → Lahinguväljal näeme Ma ju ütlesin, et õun teeb õnnelikuks

Ma ju ütlesin, et õun teeb õnnelikuks

Nele Pernits 12. sept. 2012

Eile, 11. septembri õhtupoolikul, alustas Rapla jaoskond Alus oma juba traditsiooniliste naisteõhtute uut hooaega – lärmi oli rohkem kui kunagi varem, järelkasvu oli rohkem kui kunagi varem, külalisi oli rohkem kui kunagi varem, me sõime rohkem kui kunagi varem, aga lusti ja naeru oli sama palju kui alati.

Hooaja esimese naisteõhtu teemaks oli sügisele vääriliselt „õun“. Osalejad tõid kaasa õuntest valmistatud roogi, mida me siis üheskoos proovisime, kiitsime ja mille retsepti üle arutlesime. Ja meil polnud mitte ainult imemaitsvad koogihunnikud laual, vaid ka õunasalat, õuna-tšilli moos, õunavõileivad, tervislik õuna maius ja nii edasi ja nii edasi. Kui esimeste roogade puhul pandi ette paras ports, sest kõik olid töölt tulnud ja üsna näljased, siis mida edasi, seda väiksemaid portse võeti ja hakati omavahel juba koogitükikesi poolitama. Lõpuks kostis erinevatest lauanurkadest ainult äginat, et kas midagi on tõesti veel proovimata. Lõpuks sai siiski kõik proovitud ja mõned koogi- ja söögikuhjad jätsime veel majas viibivatele Kaitseliidu Kooli kursuslastele. Õunast saab ikka imelisi asju teha ja teeme edaspidigi, sest kõik osalejad said endale ka naisteõhtul pakutud roogade retsepte sisaldava vihiku.

Ma ju ütlesin, et õun teeb õnnelikuks

Eriti rõõmsaks ja eriliseks tegid seekordse naisteõhtu meie külalised. Rapla jaoskonnal oli rõõm oma naisteõhtul vastu võtta nelja Harju ringkonna Männiku jaoskonna naiskodukaitsjat (tõele au andes üks neist polnud veel naiskodukaitsja, aga peale sellist vahvat naisteõhtut ta kindlasti saab selleks) ja ühte Tallinna ringkonna Akadeemilise jaoskonna naiskodukaitsjat. Külalised, kes on ka edaspidi väga teretulnud, tõid meie harjunud ringi lisasärtsu ja põnevust ning otseloomulikult oli põnev kuulda, mida teistes ringkondades tehakse. Lisaks suurtele külalistele oli meil sel korral ka tavalisest suurem väikeste külaliste kontsentratsioon, kes olid naljakal kombel kõik tüdrukud. Seega järelkasv on nii umbes 10-20 aasta pärast kindlustatud:).

Ma ju ütlesin, et õun teeb õnnelikuks

Nagu juba poole sõnaga mainitud, siis ega me ainult söönud ja üksteise kokakunsti ka kiitnud. Loomulikult me rääkisime ka palju ja ikka Naiskodukaitse asju. Lisaks sellele teemale, mis teistes ringkondades tehakse, said käsitletud veel tulevad üritused ja käimasolevad projektid. Esmakordselt õnnitlesime ka neid liikmeid, kellel on alates eelmisest naisteõhtust vahepeal sünnipäev olnud.

Sai seda küll juba ka eile tehtud, aga tänan siinkohal veelkord kõiki naisteõhtul osalejaid. Teiega oli väga vahva koos olla ja loodetavasti olete tulemas ka kõigile järgmistele üritustele. Suur suur tänu harjukatele ja Kerstile, kes te võtsite vaevaks kohale tulla ja meie õhtut rikastada Ootame pikisilmi teid järgmistelgi kordadel:).

Kokkuvõtvalt võin ma öelda ainult seda, et minu naisteõhtu reklaamimisel öeldud lause „Õun teeb õnnelikuks!“ pidas sedapuhku täielikult paika, sest me lahkusime üpris õnnelike ja rahulolevatena.

Oktoobrikuu naisteõhtul läheme jälle käsitöölainele ja tegeleme taaskasutusega.

Järgmine →
Lahinguväljal näeme

FastLion CMS

Ma ju ütlesin, et

Ma ju ütlesin, et

Hooaja esimese naisteõhtu teemaks oli sügisele vääriliselt „õun“ Osalejad tõid kaasa õuntest valmistatud roogi, mida me siis üheskoos proovisime, kiitsime ja mille retsepti üle arutlesime Eile, 11. septembri õhtupoolikul, alustas Rapla jaoskond Alus oma juba traditsiooniliste naisteõhtute uut hooaega – lärmi oli rohkem kui kunagi varem, järelkasvu oli rohkem kui kunagi varem, külalisi oli rohkem kui kunagi varem, me sõime rohkem kui kunagi varem, aga lusti ja naeru oli sama palju kui alati.

Ma ju ütlesin, et õun teeb õnnelikuks

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse