Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Raplakad - igavesed teised Raplakad - igavesed teised 25. augustil toimusid taas Naiskodukaitse Põhja piirkonna laskevõistlused sportrelvadest, mille seeekordseks korraldajaks oli Rapla ringkond. ← Eelmine Kaerepere jaoskond jõevetel Järgmine → Tervitustega Tartule Raplakad - igavesed teised

Raplakad - igavesed teised

Kristel Kaasiku 27. augustil 2012

25. augustil toimusid taas Naiskodukaitse Põhja piirkonna laskevõistlused sportrelvadest, mille seeekordseks korraldajaks oli Rapla ringkond.

Raplakad - igavesed teised
Foto: Kaja Heinsaar

Võistlus toimus Kaiu lasketiirus ning osalesid lisaks Raplale veel Tallinna ja Harju ringkonnad. Pinge lisamiseks oli osalema kutsutud ka Pärnu ringkond, kes kahjuks viimasel hetkel teatas, et ei saa tulla. Kurb, aga eks järgmine kord uuesti.

 

Lasti kolme erinevat harjutust: 30 lasku lamades sportpüssist, 20 lasku õhupüssist ja 30 lasku sportpüstolist. Arvestust peeti nii individuaalselt kui ka võistkondlikult.

30 lasku lamades kolm paremat : Aija Klinduhhova (Tallinn), Hanna Liisa Teder (Harju), Berit Cavegn (Tallinn). 20 lasku õhupüssist kolm parimat: Aija Klinduhhova (Tallinn), Kristel Kaasiku (Rapla), Hanna Liisa Teder (Harju). 30 lasku sportpüstolist kolm paremat: Triin Tähtla (Rapla), Kristel Kaasiku (Rapla), Nelli Kuuse (Tallinn). Võistkondlikus arvestuses võitis Tallinn, teine oli Rapla ja kolmas Harju.

Raplakad - igavesed teised
Foto: Kaja Heinsaar

2009. aastal, kui võistlust korraldas Rapla panime välja rändkarika, mis osaleb neli aastat järjest ja viimane võitja saab selle omale. Kolm aastat olid Tallinnlased selle võitnud. Raplakad lootsid, et nüüd võidame selle meie ja see jääb meile aga võta näpust jäime taas teiseks. Palju õnne Tallinna ringkonnale ja võidetud rändkarikat saate kõik kaema minna Männiku lasketiiru.

Kokku osales võistlustel 10 võistlejat.

Järgmine →
Tervitustega Tartule

FastLion CMS

Raplakad - igavesed teised

Raplakad - igavesed teised

Foto: Kaja Heinsaar Võistlus toimus Kaiu lasketiirus ning osalesid lisaks Raplale veel Tallinna ja Harju ringkonnad Pinge lisamiseks oli osalema kutsutud ka Pärnu ringkond, kes kahjuks viimasel hetkel teatas, et ei saa tulla 25. augustil toimusid taas Naiskodukaitse Põhja piirkonna laskevõistlused sportrelvadest, mille seeekordseks korraldajaks oli Rapla ringkond.

Raplakad - igavesed teised

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse