Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Suured lasid püssi ja väiksemad otsustasid püksi lasta Suured lasid püssi ja “Suured lasid püssi ja väiksemad otsustasid püksi lasta”, sedasi võib kokkuvõtvalt öelda Naiskodukaitse Rapla jaoskonna poolt korraldatud sündmuse kohta, mis leidis aset Kaiu lasketiirus. Armastusega! Suured lasid püssi ja väiksemad otsustasid püksi lasta

Suured lasid püssi ja väiksemad otsustasid püksi lasta

Triin Tõitoja 10. dets. 2019

“Suured lasid püssi ja väiksemad otsustasid püksi lasta”, sedasi võib kokkuvõtvalt öelda Naiskodukaitse Rapla jaoskonna poolt korraldatud sündmuse kohta, mis leidis aset Kaiu lasketiirus.

Suured lasid püssi ja väiksemad otsustasid püksi lasta

Kuidas teha perele selgeks, et emmel on vaja minna naistega metsa ja seal roomata ning püssi lasta. Paljud meist on sellega kokku puutunud, et ei mõisteta just seda, mis on selles Naiskodukaitses sellist, et emad jätavad oma lapsed koju meeste või vana- vanemate hoolde. Sõnadesse on seda keeruline panna, sellest tulenevalt otsustasid Rapla jaoskonna naised oma perekondadele selle puust ja punaselt selgeks teha. Eks selline asi oli tingitud ikka sellest, et endal lihtsam oleks 😊.  Mõeldud, tehtud ja saigi sammud seatud Kaiu poole, kus meid ootas juba ees Endel koos erineva varustusega.

Suured lasid püssi ja väiksemad otsustasid püksi lasta

Esialgu oli hirm, et väiksemad lapsed ehk pelgavad relvasid, kuid kus sa sellega. Tõsiasi oli see, et kõige entusiastlikumad olid lapsed, mehed olid teisel kohal. Ja kõige raskem on tunnistada seda, et meie ehk Naiskodukaitse tulihingelised esindajad, kes on lastest ja meestest relva rohkem käes hoidnud, jäime neile alla - täiesti tõsi, suisa probleem võib öelda. Lapsed püüdsid kinni kohe Endli poolt lendu lastud õpetussõnad ja talitasid selle järgi, aga mida teeme meie - ikka nii nagu endal mugav on ja siis oleme olukorras, kus ei tea, kuhu silmi peita, et lapsed ja mehed teevad paremini.  

Lastel hasart sees, mis muud kui porgand põske ja näomaalinguid tegema. Kui lapsed said enda maskeeringutega edukalt tehtud, siis võeti emmed ette. Kui maskeeringud olid tehtud, siis tuli välja see sõdalase hing, mis hakkas nüüd võtma uusi ja väga tõsiseid tuure. Kiiver, labidas, lebo, katelok jms mis meile kõigile teada tuntud varustuse osised said uue tähenduse, kui oli vaja aja peale seljakott juhendi järgi kokku panna - muidugi mõista võistlusmomendina ja juhendajateks meie endi lapsed, kes andsid isadele kõige õigemaid ja täpsemaid juhiseid, kuidas saaks kiiremini ja kuidas kõige parem on ja mis kõige parem.

Suured lasid püssi ja väiksemad otsustasid püksi lasta

Oleme käinud peredega erinevatel sündmustel, mida Kaitseliit on korraldanud, kuid seda päeva meie pere ei unusta. Me panustasime kõik koos ühtsesse tegevusse ja kõigil oli sära silmis ning võitleja hing sai uue tähenduse ning kvaliteetaeg perega uue tähenduse. Mis peamine, kuna lapsed tegid emmedele ära ja uurisid Endli käest, et kas me tohime veel lasta, siis nii mõnigi võttis plaani, et peab koos lastega hakkama Kaius koos trennis käima. Pärandit kanname endas kaasas alati, kuid kõige parem on seda edasi anda ja kasvatada peale uusi tegijaid, kes kasvavad sellises teadmistes ja uskumustes nagu meie- üksi oleme head, kuid koos suudame rohkem ja tegevuse ulatuse raadius on suurem.

FastLion CMS

Suured lasid püssi ja

Suured lasid püssi ja

Kuidas teha perele selgeks, et emmel on vaja minna naistega metsa ja seal roomata ning püssi lasta Paljud meist on sellega kokku puutunud, et ei mõisteta just seda, mis on selles Naiskodukaitses sellist, et emad jätavad oma lapsed koju meeste või vana- vanemate hoolde “Suured lasid püssi ja väiksemad otsustasid püksi lasta”, sedasi võib kokkuvõtvalt öelda Naiskodukaitse Rapla jaoskonna poolt korraldatud sündmuse kohta, mis leidis aset Kaiu lasketiirus.

Suured lasid püssi ja väiksemad otsustasid püksi lasta

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse