Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Eesti 102. Armastusega! Eesti 102 Armastusega! Meie Eesti sai täna 102. aastaseks. Raplamaal tähistasid kaitseliitlased, naiskodukaitsjad ja kodutütred väärikat päeva Vigalas. ← Eelmine Suured lasid püssi ja väiksemad otsustasid püksi lasta Järgmine → Paraaaaaaaaad marsile! Seekord meie ka! Eesti 102. Armastusega!

Eesti 102. Armastusega!

28. veebr. 2020

Meie Eesti sai täna 102. aastaseks. Raplamaal tähistasid kaitseliitlased, naiskodukaitsjad ja kodutütred väärikat päeva Vigalas.

Hommik algas Kivi-Vigalas jumalateenistuse ja üle-elusuuruses riigilipu heiskamisega. Uued kodutütred andsid pühaliku tõotuse, peeti kõnet, lauldi ja mälestati neid, kes vabaduse eest oma elu andnud. Oli imeliselt armas algus Eesti Vabariigi aastapäevale.
Päev jätkus meeleoluka perepäevaga Vana-Vigala rahvamajas. Näha sai Kaitseliidu ja päästeameti tehnikat. Kaitseliit tutvustas oma relvi ja varustust, naiskodukaitsjad viisid läbi töötube ja rääkisid kriisivarudest. Toimus väärt ajalooloeng. Kodutütardega sai käepaelu punuda ja oma kõhutunde mõõtmises ja kaalumises proovile panna. Kohalikud pidasid kohvikut, mängisid pilli ja haarasid kõik tantsule. Oli meeleolukas sünnipäev! Elagu Eesti❤!

Eesti 102. Armastusega!

Kalle Kollini fotod üritusest leiab siit.

FastLion CMS

Eesti 102 Armastusega!

Eesti 102 Armastusega!

Hommik algas Kivi-Vigalas jumalateenistuse ja üle-elusuuruses riigilipu heiskamisega Uued kodutütred andsid pühaliku tõotuse, peeti kõnet, lauldi ja mälestati neid, kes vabaduse eest oma elu andnud Meie Eesti sai täna 102. aastaseks. Raplamaal tähistasid kaitseliitlased, naiskodukaitsjad ja kodutütred väärikat päeva Vigalas.

Eesti 102. Armastusega!

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse