Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Kohila jaoskonnal täitus esimene tegutsemisaasta Kohila jaoskonnal täitus esimene 3. detsembril oli Naiskodukaitse Kohila jaoskonna esimene sünnipäev, mida tähistati tavapärasest veidi teistmoodi - omavalmistatud vorstide söömisega. ← Eelmine Miks meil kursusel mitu õnnetust juhtus ja kuidas see kõik ameeriklastega seotud on? Järgmine → Suured lasid püssi ja väiksemad otsustasid püksi lasta Kohila jaoskonnal täitus esimene tegutsemisaasta

Kohila jaoskonnal täitus esimene tegutsemisaasta

Veronica Kosenkranius 7. dets. 2019

3. detsembril oli Naiskodukaitse Kohila jaoskonna esimene sünnipäev, mida tähistati tavapärasest veidi teistmoodi - omavalmistatud vorstide söömisega.

3. detsembril oli Naiskodukaitse Kohila jaoskonna esimene sünnipäev, mida tähistati tavapärasest veidi teistmoodi - omavalmistatud vorstide söömisega.

Kohila jaoskonnal täitus esimene tegutsemisaasta

Mõtteid sünnipäeva pidamise osas sai mõlgutatud juba varakult, sest juba suvel tekkis idee valmistada jaoskonna sünnipäevaks omavalmistatud kartulivorste. Nimelt on meie ringkonna esinaine Maret väga mitmekülgne inimene, kes tegeleb vabatahtliku tööle lisaks erinevate põnevate harrastustega. Meie jaoks meeldiva üllatusena tuli välja, et ta on ka osav koduste vorstide meister. Ta oli rõõmuga nõus esivanemate tarkusi jagama ka Kohila naistega. Mõeldud, tehtud, aeg kokku lepitud.

1. detsembril, mõni päev enne jaoskonna sünnipäeva, kogunesid tarmukad naised Kohila Gümnaasiumi õppekööki, et Mareti kindla käe all vorsti meisterdamise töötoas õpetust saada. Mitme tunni jooksul lõiguti ja hakiti täidist, topiti ja seoti ning keedeti vorste. Töö tehtud, said kõik osalised loomulikult ka maitsta valmistoodangut ning ühiselt tunnistati kuldpruunid ahjus küpsenud vorstid suurepäraseks kõhutäiteks.

 

3. detsembril olid jaoskonna liikmed oodatud „Eifeli kööki“ Kohilas, et ühiselt pidupäeva tähistada. Kohal olid 10 jaoskonnaliiget ja aukülalistest  Maret, Nele, Reelika.

 

Tervituskõne peetud ja tänukirjad üle antud, toodi lauale imehästi lõhnavad kuumad vorstid. Koos nauditi maitsvat rooga ja meeldivat seltskonda, meenutades erinevaid ühiseid ettevõtmisi ja üritusi, tehes plaane tulevikuks.

 

Rahulolevad ja naeratavad inimesed koosolemise lõpul olid kinnituseks igati kordaläinud  õhtust.

FastLion CMS

Kohila jaoskonnal täitus esimene

Kohila jaoskonnal täitus esimene

3 detsembril oli Naiskodukaitse Kohila jaoskonna esimene sünnipäev, mida tähistati tavapärasest veidi teistmoodi - omavalmistatud vorstide söömisega 3. detsembril oli Naiskodukaitse Kohila jaoskonna esimene sünnipäev, mida tähistati tavapärasest veidi teistmoodi - omavalmistatud vorstide söömisega.

Kohila jaoskonnal täitus esimene tegutsemisaasta

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse