Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Staabiassistendid veebiõppes Staabiassistendid veebiõppes Pikalt planeeritud kolme Naiskodukaitse ringkonna side ja staabi erialagruppide ühine õpe sai lõpuks teoks. Korraldajatel juhtus väikseid viperusi ka, kuid õppija Liina ütles vahvasti, tehnikaspordis ikka juhtub :) Aitäh kõigile osalejatele ja kohtume juba tegudel! ← Eelmine Rapla ringkonda juhib aseesinaine Gaida Kuuse Järgmine → Me mäletame Staabiassistendid veebiõppes

Staabiassistendid veebiõppes

Kersti Ojamets 5. juunil 2020

Pikalt planeeritud kolme Naiskodukaitse ringkonna side ja staabi erialagruppide ühine õpe sai lõpuks teoks.

Harju, Tallinn ja Rapla ringkondade side ja staabi erialagrupid on juba mõnda aega otsinud võimalust ühistegevuseks. Hea võimaluse katsetada uudset õpet andis keeld kohtuda klassiruumis. Sellest sündiski suurepärane idee teha staabiassistentide täiendõpe veebis. Neli Rapla naist leidsid võimaluse õppel ka osaleda. 

Õpe toimus viiel järjestikusel teisipäeval kestusega kaks tundi. Viies teisipäev oli vabatahtlik, kus sai korrata ja meelde tuletada varem õpitut. Kõikidest õpetest on olemas ka salvestused ja igal ajal saab õppija minna tagasi ILIASE keskkonda ning tundi uuesti vaadata.

Tagasiside õppel oli ülimalt positiivne. Sarnasel viisil omandada või meelde tuletada teoreetilisi teadmisi on mugav ja aega kokkuhoidev. Korraldajatel juhtus väikseid viperusi ka, kuid õppija Liina ütles vahvasti, tehnikaspordis ikka juhtub :)

Aitäh kõigile osalejatele ja kohtume juba tegudel! 

Staabiassistendid veebiõppes
Järgmine →
Me mäletame

FastLion CMS

Staabiassistendid veebiõppes

Staabiassistendid veebiõppes

Harju, Tallinn ja Rapla ringkondade side ja staabi erialagrupid on juba mõnda aega otsinud võimalust ühistegevuseks Hea võimaluse katsetada uudset õpet andis keeld kohtuda klassiruumis Pikalt planeeritud kolme Naiskodukaitse ringkonna side ja staabi erialagruppide ühine õpe sai lõpuks teoks.

Staabiassistendid veebiõppes

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse