Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Rapla ringkonda juhib aseesinaine Gaida Kuuse Rapla ringkonda juhib aseesinaine Alates 18. maist asus lisaks senistele ringkonna aseesinaise ülesannetele täitma ka esinaise kohuseid Gaida Kuuse. Gaida on Kaerepere jaoskonna liige ning vabatahtlikuna panustanud Naiskodukaitsesse hulgaliselt aega ja jaksu. ← Eelmine Maikuu tõi muudatuse Rapla ringkonna juhtimises Järgmine → Staabiassistendid veebiõppes Rapla ringkonda juhib aseesinaine Gaida Kuuse

Rapla ringkonda juhib aseesinaine Gaida Kuuse

Liina Langi, Reelika Rohuste 27. mail 2020

Alates 18. maist asus lisaks senistele ringkonna aseesinaise ülesannetele täitma ka esinaise kohuseid Gaida Kuuse. Gaida on Kaerepere jaoskonna liige ning vabatahtlikuna panustanud Naiskodukaitsesse hulgaliselt aega ja jaksu.

Rapla ringkonda juhib aseesinaine Gaida Kuuse
Foto: Kalev Kiviste

Gaidaga on lihtsalt juhtunud nii, et ta ei ole ametlikult kordagi  jaoskonna esinaine olnud, kuid ametiajal on ta pidanud  kahel korral aseesinaisena jaoskonda juhtima. Sama olukord on nüüd ringkonnaga, mida Gaida juhib aseesinaisena kuni järgmise ringkonnakoguni.

 

Gaida Kuuse on loomult küll tagasihoidlik, kuid alati tegus. Ta on viimasel kahel aastal esindanud uhkelt Rapla ringkonda Eesti Vabariigi aastapäeva paraadil Tallinnas ja on olnud Kevadtormil metsas toitlustajaks. Gaida peab oluliseks tervislikku  ja sportlikku eluviisi: on käinud Ekströmi marsil ja võttis osa ka Naiskodukaitse Lustivõistlusest.

FastLion CMS

Rapla ringkonda juhib aseesinaine

Rapla ringkonda juhib aseesinaine

Foto: Kalev Kiviste Gaidaga on lihtsalt juhtunud nii, et ta ei ole ametlikult kordagi jaoskonna esinaine olnud, kuid ametiajal on ta pidanud kahel korral aseesinaisena jaoskonda juhtima Sama olukord on nüüd ringkonnaga, mida Gaida juhib aseesinaisena kuni järgmise ringkonnakoguni Alates 18. maist asus lisaks senistele ringkonna aseesinaise ülesannetele täitma ka esinaise kohuseid Gaida Kuuse. Gaida on Kaerepere jaoskonna liige ning vabatahtlikuna panustanud Naiskodukaitsesse hulgaliselt aega ja jaksu.

Rapla ringkonda juhib aseesinaine Gaida Kuuse

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse