Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Sportlik retk Pannjärvel Sportlik retk Pannjärvel Kuu tagasi oli määratud kindlaks Pannjärvel toimuva sügisese ürituse – jaoskondade vahelised olümpiamängude – kuupäev. Ning kogu selle viimase kuu jooksul võttis sügis usinasti ilmastiku valitsusohjad enda kätte: aeglaselt, aga kindlalt madaldades õhutemperatuuri, ehtides puud „kuldsesse rüüsse“ ning ohtralt kastes pilvedest. Päev kukkus täisvärk välja! Erilised tänusõnad kõigile kohaletulnutele, kohtunikele ja ürituse korraldajatele! ← Eelmine NKK spordilaager Järgmine → BVÕ toitlustamise moodul Narvas Sportlik retk Pannjärvel

Sportlik retk Pannjärvel

Autor:Jekaterina Tihhomirova tõlge: Natalja Kabanova korrektuur: Pille Pihelgas 16. okt. 2011

Kuu tagasi oli määratud kindlaks Pannjärvel toimuva sügisese ürituse – jaoskondade vahelised olümpiamängude – kuupäev. Ning kogu selle viimase kuu jooksul võttis sügis usinasti ilmastiku valitsusohjad enda kätte: aeglaselt, aga kindlalt madaldades õhutemperatuuri, ehtides puud
„kuldsesse rüüsse“ ning ohtralt kastes pilvedest.

Määratud pühapäevasel päeval 16. oktoobril 2011. a saabusid sihtpunkti vaid kõige kartmatud ja kindlameelsed, mähkides end soojemalt riidesse tulupitesse – üheksa kaheliikmelist võistkonda. Tulid, et ennast näidata ja teisi ka vaadata. Mina, näiteks, nägin Pannjärve esimest korda ilma lumeta: kes on kasvõi üks kord Tõnissoni rännak-jooksul osalenud, saab minust aru. Imeline ilm, metsamassiivid, hiidmännid, puhas õhk ja lausa ime – päike!

Soojendav hommikutee ja –kohv, viimased ettevalmistused, veel mõned ooteminutid ning START. Kogu rada oli ligi viis kilomeetrit pikk ning need lendasid märkamatult. Ees ootasid meid takistused, mis olid meie imestuseks lustakad, lõbusad, ning tegime kõik ülesanded naeratusega näol. Viimane ülesanne käteosavuse ja tähtpäevade teadmise kontrollimiseks ning oligi finiš, lõunasöök, dessert ning trassi tormiline arutlus: keegi hoidis esimest korda elus käes hokikeppi, kellelgi tuli võidelda veefoobiaga – minna kindlalt kõndides paati ja sõuda mõned meetrid. Mõned said lõpuks ära õpitud, kuidas kogelmogelit teha ning said selle salaomadused teada. Lahkudes olid kõigi hinges ainult positiivsed emotsioonid, üritus meeldis väga ja on soov tihedamini osaleda sellesarnastes miniretkedel-matkadel.

Autasustamisel said edukaimad võistkonnad ülesannetele vastavad auhinnad. Tuleks öelda, et korraldajad olid nii ülesandeid ette valmistades, kui ka auhindu valides üsnagi originaalsed ja nende raske töö eest avaldati neile „magus“ kiitus. Ilm rõõmustas aga kõiki sügisese soojuse ja päikesekiirtega.

Päev kukkus täisvärk välja!

Erilised tänusõnad kõigile kohaletulnutele, kohtunikele ja ürituse korraldajatele!

← Eelmine
NKK spordilaager

FastLion CMS

Sportlik retk Pannjärvel

Sportlik retk Pannjärvel

Määratud pühapäevasel päeval 16 oktoobril 2011 Kuu tagasi oli määratud kindlaks Pannjärvel toimuva sügisese ürituse – jaoskondade vahelised olümpiamängude – kuupäev. Ning kogu selle viimase kuu jooksul võttis sügis usinasti ilmastiku valitsusohjad enda kätte: aeglaselt, aga kindlalt madaldades õhutemperatuuri, ehtides puud „kuldsesse rüüsse“ ning ohtralt kastes pilvedest.

Sportlik retk Pannjärvel

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse