Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
BVÕ toitlustamise moodul Narvas BVÕ toitlustamise moodul Narvas Alates 30. septembrist kuni 02. oktoobrini 2011. a Alutaguse maleva Narva jaoskonnas viidi läbi BVÕ toitlustamise moodul. Lektoriks oli Iive Rohtla. Toitlustamise moodul oli kaheosaline. Esimene päev oli peamiselt teoreetiline ning järgmisel päeval said naiskodukaitsjad oma teadmisi praktikas rakendada. ← Eelmine Sportlik retk Pannjärvel Järgmine → Peremess BVÕ toitlustamise moodul Narvas

BVÕ toitlustamise moodul Narvas

Natalia Lisjuk 18. okt. 2011

Alates 30.septembrist kuni 02.oktoobrini 2011.a Alutaguse maleva Narva jaoskonnas viidi läbi BVÕ toitlustamise moodul. Lektoriks oli Iive Rohtla. Toitlustamise moodul oli kaheosaline. Esimene päev oli peamiselt teoreetiline ning järgmisel päeval said naiskodukaitsjad oma teadmisi praktikas rakendada.

Reedel 30. 09.2011 kella 18.00 paiku algas toitlustamise mooduli teoreetiline osa, mis hõlmas endas järgmist: toiduainete transport ja säilitamine, väliköögi hügieen ja toidumürgitused. Samuti said naiskodukaitsjad ise menüü ja selle alusel ka kalkulatsiooni koostada. Veel tutvuti väliköögi tarvikute ja välikatlatega. Rühmatöö, mõistekaardi koostamise ja arutlemise abil olid teoreetilised teadmised edukalt omandatud.

 

Järgmisel päeval ehk 01.09.2011. a hakkas BVÕ toitlustamise mooduli praktiline osa. Menüüs oli lihapala salatiga ning  magustoit. Ülesandeks oli valmistada toitu välistingimustes ning toitlustada retkel olevaid kaitseliitlasi. Juhtis ja koordineeris tööd peakokk.

 

Toitlustamise moodul oli hinnaline kogemus Narva jaoskonna jaoks. Toitlustamise mooduli käigus oli omandatud palju uusi teadmisi väliköögi kohta. Naiskodukaitsjad puutusid kokku toiduainete transpordi ja säilitamise ning väliköögi hügieeni reeglitega. Teoreetilise osa käigus kursuslased tutvusid ööpäevase toidunormide ja energiavajadusega ning koostasid menüü. Praktikalise osa käigus said kursuslased teada kuidas toiduained ette valmistada ja väljastada.

Järgmine →
Peremess

FastLion CMS

BVÕ toitlustamise moodul Narvas

BVÕ toitlustamise moodul Narvas

Reedel 30 09 Alates 30.septembrist kuni 02.oktoobrini 2011.a Alutaguse maleva Narva jaoskonnas viidi läbi BVÕ toitlustamise moodul. Lektoriks oli Iive Rohtla. Toitlustamise moodul oli kaheosaline. Esimene päev oli peamiselt teoreetiline ning järgmisel päeval said naiskodukaitsjad oma teadmisi praktikas rakendada.

BVÕ toitlustamise moodul Narvas

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse