Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
NKK spordilaager NKK spordilaager Kuidas Alutaguse naised NKK spordilaagris vihma ja teiste ringkondadega mõõtu võtsid! ← Eelmine Koormusmatk Järgmine → Sportlik retk Pannjärvel NKK spordilaager

NKK spordilaager

Naima Nurm 1. augustil 2011

Kuidas Alutaguse naised NKK spordilaagris vihma ja teiste ringkondadega mõõtu võtsid!

29.-31.juulil toimus järjrkordne NKK spordilaager.Seekord olid korraldajateks Viru naised ja üritus leidis aset Lääne-Virumaal Aartika Puhkekülas Kulinal.

Meie ringkonnast olid kohal Olga ja Natalja Narvast, Iive ja Naima Avinurmest ja Astrid Lüganuselt. Saabusime Kulinale 29.juuli õhtul. Siis avati rivistusega laager ja süüdati lõke. Meile oli antud ka kodune ülesanne. Pidime tegema eeskava teemal „SPORT 1927“. Otsustasime kohapeal, et teeme püramiidi ja iseennast väänutades numbreid 1, 9, 2 ja 7. Hindajateks olid kõik mehed, kes laagrisse olid kaasa tulnud Saime hästi hakkama! Viimast kohta ei saanud. Järgnes vaba aeg lõkke juures ja ümbrusega tutvudes.

Laupäeval oli äratus kell 6.30, millele järgnes võimlemine, hommikusöök ja rivistus. Algasid sportlikud mõõduvõtmised. Igas võistkonnas oli 4 liiget. Kell 10.10 läksime esimestena orienteerumisrajale. Seal oli meil vaja teadmisi topograafiast, relvadest, rakmetest, pimesi-vaikides meeskonnaga suhtlemisest, aju- ja kehagümnastikast ja tunda eesti filme ja filmimuusikat. Rada oli umbes 10 km pikk ja kogu aeg sadas vihma.

Peale lõunat algasid võrk- ja sulgpalli turniirid, kirvevise, suusatamine, õhupüssist laskmine. Õhtul tuli meile üks pillimees muusikat tegema ja laulma. Saime veel kiita, et olme väga hea publik. Ja kuna muusika oli nii hea, siis tulid tantsima ka need, kes olid päevast väga väsinud .

Pühapäeval saime tunnikese kauem magada. Peale hommikusööki algas viktoriin NKK ja olümpiamängude teemadel. Eelviimase alana toimusid köie vedamised ringkondade vahel. Ja oligi jäänud veel viimane võistlusala- „Paberi vette ajamine“. See toimus sealse veekogu ääres. Igale võistlejale anti üks A4 valge paber ja ajaleht. Paber oli maas ja ajalehega pidi tegema tuult, niiet paber hakkaks liikuma ja puudutaks vett. Kui see tehtud, jooksis võistleja tagasi ja andis ajalehe järgmisele võistlejale. Aeg läks kinni siis,kui viimane võistkonna liige lõpetas. Korraga võistles 2 naist. Lõppkokkuvõttes võitis Lääne ringkond. Meie saime 7.koha.

Sellised olid meie päevad spordilaagris. Vaatamata ilmale oli kohale oodatud 200 inimese asemel üle 100, aga see-eest olime me kõik tublid. Kahju ainult,et meie ringkond oli nii väikese osavõtuga. Aga me saime võistkonna kokku ja otsustasime osaleda. Tähtis polnudki võit, vaid osavõtt. Loodan, usun ja ootan, et 2 aasta pärast spordilaagrisse minejaid on rohkem ja ilm ka päikselisem.

← Eelmine
Koormusmatk

FastLion CMS

NKK spordilaager

NKK spordilaager

29 -31 Kuidas Alutaguse naised NKK spordilaagris vihma ja teiste ringkondadega mõõtu võtsid!

NKK spordilaager

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse