Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Skorbuuti põhjustab c-vitamiini puudus Skorbuuti põhjustab c-vitamiini puudus Teisipäeval, 4. novembril toimus Märjamaa mälumängusarja kolmas etapp. Taaskord olid rivis ka Märjamaa jaoskonna naiskodukaitsjad. Elagu teadmised! ← Eelmine Sissejuhatus Naiskodukaitsesse Järgmine → Revideerimise õppepäev Skorbuuti põhjustab c-vitamiini puudus

Skorbuuti põhjustab c-vitamiini puudus

Nele Pernits 5. nov. 2014

Teisipäeval, 4. novembril toimus Märjamaa mälumängusarja kolmas etapp. Taaskord olid rivis ka Märjamaa jaoskonna naiskodukaitsjad.

Skorbuuti põhjustab c-vitamiini puudus
Traditsiooniline selfi võistkonnast

Küsimused olid sama põnevad kui varasematel kordadel ja vastasedki sama teravad kui varemalt. Tuleb tunnistada, et mida etapp edasi, seda vähem on sees ärevust ja piinlikkustunnet oma väheste teadmiste pärast ning aina enam on see puhas rõõm ja oma teadmiste proovile panek. Nagu seal igakord lohutuseks öeldakse – kõige rohkem õpib see, kes viimaseks jääb.

Sedakorda saime me siis mitmeid uusi teadmisi antiik- ja lähiajaloost, meditsiinist ja muidugi spordist. Kas teie näiteks teate, et skorbuuti põhjustab c-vitamiini vaegus või et maailma vanim tänini eksisteeriv vabariik on San Marino? Mis näidendiga avati omal ajal Endla teater või kes oli maailma esimene krimikirjanik?

Naljaga pooleks oli sedakorda üks küsimus ilmselt ka ekstra meie võistkonna jaoks valitud „Kus linnas elab joonisfilmiperekond Simpsonid?“ :D.

Aga motivatsioon on endiselt kõrge ning järgmisel korral ikka jälle rõõmuga mälumängima. Elagu teadmised!

FastLion CMS

Skorbuuti põhjustab c-vitamiini puudus

Skorbuuti põhjustab c-vitamiini puudus

Traditsiooniline selfi võistkonnast Küsimused olid sama põnevad kui varasematel kordadel ja vastasedki sama teravad kui varemalt Tuleb tunnistada, et mida etapp edasi, seda vähem on sees ärevust ja piinlikkustunnet oma väheste teadmiste pärast ning aina enam on see puhas rõõm ja oma teadmiste proovile panek Teisipäeval, 4. novembril toimus Märjamaa mälumängusarja kolmas etapp. Taaskord olid rivis ka Märjamaa jaoskonna naiskodukaitsjad.

Skorbuuti põhjustab c-vitamiini puudus

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse