Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Raplast oma poistele – südamega Raplast oma poistele – Selgi aastal osalesid Rapla ringkonna naised Naiskodukaitse kudumisprojektis ning tegid missioonil olevatele sõduritele jõulukingiks 16 paari sõrmikuid ja sokke. ← Eelmine Kaks kärbest ühe hoobiga ja ilu rohkem kui rubla eest Järgmine → Rapla jaoskonna jõulud rahvaste köögis Raplast oma poistele – südamega

Raplast oma poistele – südamega

Nele Pernits 1. dets. 2012

Selgi aastal osalesid Rapla ringkonna naised Naiskodukaitse kudumisprojektis ning tegid missioonil olevatele sõduritele jõulukingiks 16 paari sõrmikuid ja sokke.

Raplast oma poistele – südamega

Naiskodukaitsjad kõikjal üle Eesti ja seal hulgas ka Raplamaal hakkavad juba kolmandat aastat järjest päevade lühenedes ja jõulude lähenedes nihelema ning vardaid ja lõngakerasid välja otsima, et Eesti poistel kaugel välismissioonil oleks rõõmsad ja kodusoojad jõulud. Isegi kui aega napib ja kuduminegi hästi meeles pole, siis ikkagi kootakse. Eks see ole kindaprojekti varjatud eesmärk ka, et hoida au sees käsitööd ja õppida tundma oma kodukoha mustreid.

Raplamaa naiskodukaitsjad läkitavad sel aastal missioonisõdurite poole teele 5 paari sokke ja 7 paari sõrmikuid. Hiie, Kaiu ja Rapla jaoskondade naised on nende 16 paari kudumite sisse pannud nii kodukoha mustreid kui hulga armastust. Aitäh sulle Miidi, sulle Kaja, sulle Malle, sulle Rita, sulle Kersti ja mulle ka:). Aitäh, et panustasite oma isiklikku aega ja vaeva meie ühise projekti nimel.

Lisan siia Naiskodukaitse aseesinaise Marilin Prantsi sõnad: „Minu kummardused ja suured tänud nähtud vaeva eest! Teie tehtud näputööd on täis väge ning armastust. Need kindad ja sokid teevad soojaks kõikide Afganistanis, Kosovos, Iisraelis ja Inglismaal missioonil viibivate Eesti kaitseväelaste südamed. Ka kaheksa Eesti tsiviileksperti, kes ELi ja NATO tsiviilmissioonide raames Afganistanis teenivad, saavad kodust kaugel sooja jõulukingi. Ma tänan ja kallistan mõttes teid – suure südamega naiskodukaitsjad!“.

Järgmisel aastal jälle. Kuidas siis teisiti? Ning ilusaid jõule kõigile neile kaugetele maadele.

Raplast oma poistele – südamega

FastLion CMS

Raplast oma poistele –

Raplast oma poistele –

Naiskodukaitsjad kõikjal üle Eesti ja seal hulgas ka Raplamaal hakkavad juba kolmandat aastat järjest päevade lühenedes ja jõulude lähenedes nihelema ning vardaid ja lõngakerasid välja otsima, et Eesti poistel kaugel välismissioonil oleks rõõmsad ja kodusoojad jõulud Isegi kui aega napib ja kuduminegi hästi meeles pole, siis ikkagi kootakse Selgi aastal osalesid Rapla ringkonna naised Naiskodukaitse kudumisprojektis ning tegid missioonil olevatele sõduritele jõulukingiks 16 paari sõrmikuid ja sokke.

Raplast oma poistele – südamega

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse