Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Kaks kärbest ühe hoobiga ja ilu rohkem kui rubla eest Kaks kärbest ühe hoobiga Naiskodukaitse Rapla jaoskonna novembrikuine naisteõhtu toimus 13. novembril. Sedakorda olid teemaks jälle taaskasutus ja isetegemine. ← Eelmine Raplas peeti teistmoodi koosolekut Järgmine → Raplast oma poistele – südamega Kaks kärbest ühe hoobiga ja ilu rohkem kui rubla eest

Kaks kärbest ühe hoobiga ja ilu rohkem kui rubla eest

Nele Pernits 14. nov. 2012

Naiskodukaitse Rapla jaoskonna novembrikuine naisteõhtu toimus 13. novembril. Sedakorda olid teemaks jälle taaskasutus ja isetegemine.

Kaks kärbest ühe hoobiga ja ilu rohkem kui rubla eest

Rapla jaoskond on oma naisteõhtutega ilmselgelt eesmärgiks võtnud maailma ilusamaks paigaks muutmise. Novembris võeti lausa nii suurelt ette, et tehti midagi ilusat koju ja midagi ilusat ka endale külge riputamiseks Algab ju maailma kaunimaks muutmine ikka iseendast ja oma kodust:). Kodu kaunimaks muutmiseks õpiti salvräti- ehk decoupage-tehnikat, millega saab uue näo anda erinevatele nõudele, potsikutele, totsikutele, peeglitele ja isegi mööblile. Tegelikult on decoupagetehnika kasutamisel piiriks ainult iseenda fantaasia ja poekettide salvrätivalik, sest nagu jutu käigus välja tuli, olla kauneid salvrätipilte isegi kummikutel nähtud.

Kaks kärbest ühe hoobiga ja ilu rohkem kui rubla eest

Kui salvrätid kenasti totsikutele-potsikutele kleebitud, võeti ette veel teinegi taaskasutusprojekt ja vormiti plastpudelid imelisteks prossideks. Siinkohal oli lausa imeline jälgida, kuidas täpselt sama tehnikat kasutades valmisid iga autori käe all ometi täiesti erinevad ehted. Eks see mõnel määral olenes ilmselt ka kasutatavast pudelist, aga meistri unikaalne lähenemine ei olnud kindlasti vähemtähtis.

Kaks kärbest ühe hoobiga ja ilu rohkem kui rubla eest

Kui naisteõhtud on tavaliselt kujunenud mõõdukalt lärmakaks, sest nii palju vajab ju rääkimist ja ega siis näppudel käia lastes pea suu kinni olema, siis sedakorda imestati ise ka mitu korda, et täna on nii vaikne. Eks see tuli sellest, et mõlemad tehnikad nõudsid korralikku keskendumist ja „vähem loba, pikem samm“ kandis sedakorda vilja, sest pisut veel enne tavalist aega õhtule saades, oli igaüks kahe ilusa asja ja praktilise kogemuse käigus omandatud teadmiste võrra rikkam. Loomulikult veeretati ikka pisut juttu ka – pooleliolevatest kudumitest missioonisõduritele ja ringkonna teisest käsitööprojektist ja loomulikult ka tulevastest üritustest.

Kaks kärbest ühe hoobiga ja ilu rohkem kui rubla eest

Kahe kärbse löömine läks nende teemade puhul õnneks ja ilu sai rohkem kui rubla eest. Järgmine Rapla jaoskonna naisteõhtu toimub jaanuaris, sest jõulukuul naisteõhtut pole, tullakse hoopis üheks teiseks toredaks ürituseks kokku.

Seniks aga head taaskasutamist ja maailm ikka ilsamaks paigaks! Kuidas siis teisiti:).

FastLion CMS

Kaks kärbest ühe hoobiga

Kaks kärbest ühe hoobiga

Rapla jaoskond on oma naisteõhtutega ilmselgelt eesmärgiks võtnud maailma ilusamaks paigaks muutmise Novembris võeti lausa nii suurelt ette, et tehti midagi ilusat koju ja midagi ilusat ka endale külge riputamiseks Algab ju maailma kaunimaks muutmine ikka iseendast ja oma kodust:) Naiskodukaitse Rapla jaoskonna novembrikuine naisteõhtu toimus 13. novembril. Sedakorda olid teemaks jälle taaskasutus ja isetegemine.

Kaks kärbest ühe hoobiga ja ilu rohkem kui rubla eest

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse