Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Kaerepere jaoskond jõevetel Kaerepere jaoskond jõevetel Juulikuu eelviimase nädalavahetuse (21. -22. 07) veetsime meie, 10 Kaerepere jaoskonna naist, Kasari jõel. Kanuudega mööda jõge matkates oli kogu 2 päeva toidukraam, riided ja ööbimiseks vajalikud esemed kaasas. ← Eelmine Kui Rapla naised Virumaal käisid Järgmine → Raplakad - igavesed teised Kaerepere jaoskond jõevetel

Kaerepere jaoskond jõevetel

Kristel Kesküla 11. augustil 2012

Juulikuu eelviimase nädalavahetuse (21.-22.07) veetsime meie, 10 Kaerepere jaoskonna naist, Kasari jõel. Kanuudega mööda jõge matkates oli kogu 2 päeva toidukraam, riided ja ööbimiseks vajalikud esemed kaasas.

Kaerepere jaoskond jõevetel

Esimesel päeval saime ka jahutavat vihma, kuid vaatamata sellele otsustas üks paatkond, et sellest on vähe. Seetõttu keerati kanuu vastu vana puuvõsastikku kummuli. Esimene ujumiskogemus avavees 2012 aastal olemas. Asjad jäid enam vähem kuivaks kuna kasutasime prügikotte.

Öö veetsime telkides jõe kaldal männimetsa ääres. Tegime lõket, grillisime, kuivatasime riideid ja vahetasime esimese päeva muljeid.

Kaerepere jaoskond jõevetel

Teisel päeval peale hommikusööki ja asjade pakkimist alustasime sõitu kella 10:00 ajal. Ilm oli suurepärane: päike pruunistas keha ja vesi jahutas. Jahutas sõna otseses mõttes. Madala silla alt läbi sõites keerasid viiest paatkonnast 3 oma kanuu kummuli. Põhjus selles, et madala silla all olid püsti raudtee relsid, mille alt sai läbi osavalt manööverdades. Aga kuna enamikul meist puudus kogemus, oli kanuu kiire ümber minema. Lisaks sellele oli vee tase kõrge ja vee vool tugev. Ja siis hakkas vee kühveldamine kanuust.

Kaerepere jaoskond jõevetel

Matka lõpetasime Laastre paisul. Lõplikult jäi jõevettesse kadunuks üks kätterätik ja ujumiskogemuse võrra sai rikkamaks 1 fotoaparaat. Kokku aerutasime ca 50 km.

Kokkuvõtvalt võib öelda, et matk oli väga tore ja elamusterohke. Keegi ei kahetsenud osalemist, isegi peale kummuli käimist. Vastupidi- me kõik ootame juba järgmist matka, et ennast ja oma oskusi proovile panna. Lõpp hea kõik hea.

FastLion CMS

Kaerepere jaoskond jõevetel

Kaerepere jaoskond jõevetel

Esimesel päeval saime ka jahutavat vihma, kuid vaatamata sellele otsustas üks paatkond, et sellest on vähe Seetõttu keerati kanuu vastu vana puuvõsastikku kummuli Juulikuu eelviimase nädalavahetuse (21.-22.07) veetsime meie, 10 Kaerepere jaoskonna naist, Kasari jõel. Kanuudega mööda jõge matkates oli kogu 2 päeva toidukraam, riided ja ööbimiseks vajalikud esemed kaasas.

Kaerepere jaoskond jõevetel

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse