Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Rapla naised on mosaiigi lainel Rapla naised on mosaiigi Naiskodukaitse Rapla jaoskond alustas taas naisteõhtutega – teisipäeval 14. veebruaril kohtuti keraamilise mosaiigi meisterdamiseks. ← Eelmine Järjekordne aktiivne Aktiivipäev Järgmine → Kaiu jaoskond tähistas kümnendat aastapäeva Rapla naised on mosaiigi lainel

Rapla naised on mosaiigi lainel

Nele Sarrapik 15. veebr. 2012

Naiskodukaitse Rapla jaoskond alustas taas naisteõhtutega – teisipäeval 14. veebruaril kohtuti keraamilise mosaiigi meisterdamiseks.

Rapla naised on mosaiigi lainel

Tiheda elu tõttu, sai Rapla jaoskonna naisteõhtute sari uuel aastal hoo sisse alles veebruaris, aga üritus ise oli ikka sama meeleolukas ja hariv kui eelnevalt. Sel korral oli ürituse pealkirjaks „Mõnus mosaiik“ ja kätt prooviti keraamilise mosaiigi tegemises. Igaüks oli kodust kaasa haaranud mingi anuma või aluse, kuhu mosaiiki teha ja otsinud üles ka kõik vanad plaaditükid, kogutud kivikesed, teokarbid ja nõudekillud. Kellel valmis kilde polnud, see kasutas haamrit, sest killud tähendavad ju ainult õnne. Loodetavasti ei toonud naisteõhtu kaasa ühtki maharebitud plaatidega vannituba, küll aga jäi mõni mees kurvalt oma täiesti terveid virna laotud kahhelkive taga igatsema.

Rapla naised on mosaiigi lainel

Nagu mõnel varasemalgi korral juhendas ka seekord meisterdamist Rapla jaoskonna juhatuse liige Birgit. Ja nagu juba traditsiooniks saanud, kutsuti ka sel korral osalema kogu ringkonna liikmeid. Omavahel täiesti kokku leppimata olid mitmedki osalejad kaasa võtnud ka lapsed, kes emade kõrval väga meelsasti saviga plötserdasid ja killukesi sobitasid. Ega seal ju muud kunsti polnudki, kui et peab olema idee, mille järgi savi määrida ja tükikesi panna. Tundus lausa lapsemänguna, aga tulemus oli eranditult väga nägus.

Õhtu lõppes koogi- ja küpsisesöömisega ning peeti plaani ka järgmiseks korraks: jätkatakse mosaiigi lainel, ainult et käiku läheb klaas....

Rapla naised on mosaiigi lainel

FastLion CMS

Rapla naised on mosaiigi

Rapla naised on mosaiigi

Tiheda elu tõttu, sai Rapla jaoskonna naisteõhtute sari uuel aastal hoo sisse alles veebruaris, aga üritus ise oli ikka sama meeleolukas ja hariv kui eelnevalt Sel korral oli ürituse pealkirjaks „Mõnus mosaiik“ ja kätt prooviti keraamilise mosaiigi tegemises Naiskodukaitse Rapla jaoskond alustas taas naisteõhtutega – teisipäeval 14. veebruaril kohtuti keraamilise mosaiigi meisterdamiseks.

Rapla naised on mosaiigi lainel

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse