Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Järjekordne aktiivne Aktiivipäev Järjekordne aktiivne Aktiivipäev 28. jaanuaril tulid Rapla Maleva vabatahtlikud, seal hulgas ka naiskodukaitsjad, ja staabi liikmed kokku traditsioonilisele aasta-alguse Aktiivipäevale Ruunawere hotelli. Nagu ürituse nimigi ütleb, ei osale sellel üritusel mitte kõik soovijad, vaid ainult aktiivsemad vabatahtlikud, kes valdavalt on üksuste juhid. ← Eelmine Enesekaitsekursus ja meditsiinigrupi õppepäev Järgmine → Rapla naised on mosaiigi lainel Järjekordne aktiivne Aktiivipäev

Järjekordne aktiivne Aktiivipäev

Nele Sarrapik 1. veebr. 2012

28. jaanuaril tulid Rapla Maleva vabatahtlikud, seal hulgas ka naiskodukaitsjad, ja staabi liikmed kokku traditsioonilisele aasta-alguse Aktiivipäevale Ruunawere hotelli. Nagu ürituse nimigi ütleb, ei osale sellel üritusel mitte kõik soovijad, vaid ainult aktiivsemad vabatahtlikud, kes valdavalt on üksuste juhid.

Rapla ringkonna liikmed on 2005. aastal ellu kutsutud Aktiivipäeval osalenud igal korral päris algusest peale. Selgi aastal oli osalemisvõimalus nii ringkonna juhatuse liikmetel kui jaoskondade esinaistel, kelledest küll erinevatel põhjustel kõik sel korral osaleda ei saanud.

Traditsiooniliselt algas Aktiivipäev maleva 2011. aasta kokkuvõttega, kus räägiti maleva tegemistest ja olemistest eelmisel aastal. Rapla ringkonna tegemiste kohta oli ettekande kokku pannud ringkonna instruktor Küllike, kes aga sel päeval talvistele oludele alla pidi vanduma ja koju sooja teed jooma jääma. Tema asemel andis Küllikese ettekande põhjal ringkonnast ülevaate maleva staabiülem major Meelis Pernits.

Kui tehtust kõneldud, anti ülevaade tulevast ehk siis sellest, mis ootab malevat käesoleval aastal ees. Ka seekordsed külalisesinejad olid taaskord palju põnevust pakkuvad: Heiki Arike rääkis malevkonna töökorraldusest ning kapral Anni Madisson ja noorem-seersant Jaanus Smirnov rääkisid oma kogemusest Afganistani missioonil. Päeva ametliku osa lõpetas Ando Lavritsa juhitud meeskonnatöö arendamise teema.

Rapla ringkonna instruktor Küllikese sõnul on Aktiivipäev alati hariv ja kasulik ning lisaks lõbus. Väga hea on see, et tehakse erinevaid ettekandeid maleva kohta ja räägitakse ka käesolevast aastast. See annab võimaluse esitada palju küsimusi ja seeläbi inimeste infovälja ühtlustada. Tekib arusaamine, millega teised tegelevad, mis on nende mured ja rõõmud.

Loomulikult on Aktiivipäev alati kandnud ka seda eesmärki, et erinevate üksuste liikmed saaksid omavahel kokku ja üleüldse tuttavaks.

FastLion CMS

Järjekordne aktiivne Aktiivipäev

Järjekordne aktiivne Aktiivipäev

Rapla ringkonna liikmed on 2005 aastal ellu kutsutud Aktiivipäeval osalenud igal korral päris algusest peale 28. jaanuaril tulid Rapla Maleva vabatahtlikud, seal hulgas ka naiskodukaitsjad, ja staabi liikmed kokku traditsioonilisele aasta-alguse Aktiivipäevale Ruunawere hotelli. Nagu ürituse nimigi ütleb, ei osale sellel üritusel mitte kõik soovijad, vaid ainult aktiivsemad vabatahtlikud, kes valdavalt on üksuste juhid.

Järjekordne aktiivne Aktiivipäev

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse