Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Kaiu jaoskond tähistas kümnendat aastapäeva Kaiu jaoskond tähistas kümnendat 25. veebruaril tähistas Kaiu jaoskond oma auväärset kümnendat sünnipäeva. Nagu aga öeldakse, siis enne töö ja lõbu pärast, seega algas päev hoopis üldkoosolekuga. ← Eelmine Rapla naised on mosaiigi lainel Järgmine → Rapla jaoskond pidas üldkoosolekut Kaiu jaoskond tähistas kümnendat aastapäeva

Kaiu jaoskond tähistas kümnendat aastapäeva

Kristel Kaasiku 27. veebr. 2012

25. veebruaril tähistas Kaiu jaoskond oma auväärset kümnendat sünnipäeva. Nagu aga öeldakse, siis enne töö ja lõbu pärast, seega algas päev hoopis üldkoosolekuga.

Kaiu jaoskond tähistas kümnendat aastapäeva

Üldkoosoleku päevakorras oli 13 teemat ja jooksvad küsimused. Kohal olid 11 liikmest 10, mis on enamgi, kui tubli saavutus. Osalema olid kutsutud ka teiste Rapla ringkonna jaoskondade esinaised ja instruktor. Päris kõik kohale ei tulnud, aga esindatud olid Kaerepere jaoskonna esinaine Liilia Kesküla ja ringkonna instruktor Küllike Kaljend. Koosolek oli väga asjalik ja vastu võeti palju olulisi otsuseid.

Koosolekuga ühel pool, võis pidu alata. Kõige pealt õnnitleti jaoskonna liiget Kaja Heinsaart ülikooli väga eduka lõpetamise puhul. Siis istuti rikkalikult kaetud pidulauda. Liikmed olid kaasa toonud omatehtud piduroogasid. Laual toretsesid spinatipirukas, kiluvõileivatort, marjatort, küpsiserull ja loomulikult ei puudunud tervislikud puuviljad.

Oli igati meeldiv pealelõuna.

Kaiu jaoskond tähistas kümnendat aastapäeva

FastLion CMS

Kaiu jaoskond tähistas kümnendat

Kaiu jaoskond tähistas kümnendat

Üldkoosoleku päevakorras oli 13 teemat ja jooksvad küsimused Kohal olid 11 liikmest 10, mis on enamgi, kui tubli saavutus 25. veebruaril tähistas Kaiu jaoskond oma auväärset kümnendat sünnipäeva. Nagu aga öeldakse, siis enne töö ja lõbu pärast, seega algas päev hoopis üldkoosolekuga.

Kaiu jaoskond tähistas kümnendat aastapäeva

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse