Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Puiduaita oskusi täiendama Puiduaita oskusi täiendama Töönädala eelviimane tööpäev saab kohe-kohe lõpule ja tavaliselt sõidame me siis koju. Kuid seekord võtsime töökaaslasega hoopis vastupidise suuna ning sõitsime 70 kilomeetri kaugusel asuvasse Avinurme Puiduaita õppima. Tagasi koduteel kulus enamus ajast mõttele,mida kõike saab nüüd sinna korvi panna või kellele see kingikotti hoopis poetada! Aitäh agaratele korraldajatele, rõõmsatele osalejatele ning lahketele perenaistele! ← Eelmine Alutaguse ringkond sai 17-aastaseks Järgmine → 13 ja reede tõi naeratuse näole Puiduaita oskusi täiendama

Puiduaita oskusi täiendama

Töönädala eelviimane tööpäev saab kohe-kohe lõpule ja tavaliselt sõidame me siis koju. Kuid seekord võtsime töökaaslasega hoopis vastupidise suuna ning sõitsime 70 kilomeetri kaugusel asuvasse Avinurme Puiduaita õppima.

Puiduaita oskusi täiendama

Avinurme jaoskonna tegusad naiskodukaitsjad olid ette valmistanud motivatsiooniürituse, kus saime juhendajate näpunäidetel ning toetava abiga valmistada puulaastudest ehteid ja korve. Esimese hooga ei osanud kohe otsustadagi, mida meisterdama hakata- kõike ju tahaks. 

Aga et aega veel jagus ja tehtud ese vajas veidi silmailuks ka „värvilaiku“, siis tegime ka puidust kaunistusi.

Peale pooleteisetunnist asjaliku olemist, istusime kuuma kohvi ning maitsvate saiakestega kaetud laua taha ning nautisime Puiduaida meeldivat õhkkonda.

Tagasi koduteel kulus enamus ajast mõttele,mida kõike saab nüüd sinna korvi panna või kellele see kingikotti hoopis poetada!

Aitäh agaratele korraldajatele, rõõmsatele osalejatele ning lahketele perenaistele!

 

 

FastLion CMS

Puiduaita oskusi täiendama

Puiduaita oskusi täiendama

Avinurme jaoskonna tegusad naiskodukaitsjad olid ette valmistanud motivatsiooniürituse, kus saime juhendajate näpunäidetel ning toetava abiga valmistada puulaastudest ehteid ja korve Esimese hooga ei osanud kohe otsustadagi, mida meisterdama hakata- kõike ju tahaks Töönädala eelviimane tööpäev saab kohe-kohe lõpule ja tavaliselt sõidame me siis koju. Kuid seekord võtsime töökaaslasega hoopis vastupidise suuna ning sõitsime 70 kilomeetri kaugusel asuvasse Avinurme Puiduaita õppima.

Puiduaita oskusi täiendama

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse