Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
13 ja reede tõi naeratuse näole 13 ja reede tõi Mitte alati ei pruugi 13 reede tähendada ebaõnne vaid vahest võib õnn naeratada sealt kust seda oodatagi ei oska. Palju õnne NKK Avinurme jaoskonna loojad ja naised ! ← Eelmine Puiduaita oskusi täiendama Järgmine → Välikokaks saamas 13 ja reede tõi naeratuse näole

13 ja reede tõi naeratuse näole

Merle Krüüts 18. märtsil 2015

Mitte alati ei pruugi 13 reede tähendada ebaõnne vaid vahest võib õnn naeratada sealt kust seda oodatagi ei oska.

13 ja reede tõi naeratuse näole

Reedel 13. märtsil tähistasid Naiskodukaitse Avinurme jaoskonna naised oma organisatsiooni 15- ndat aastapäeva. Pidu toimus juba koduseks saanud Avinurme kultuurikeskuses. Kohal olid tulnud need, kelle jaoks on tähtis tegudeind ja tujuküllus sh. Noorte Kotkaste ja Kodutütarde vabatahtlikud juhid.

Õhtu algas külaliste tervitamisega nagu see juba traditsiooniks on saanud. Eeskava luges alati toimekas Tiina.

Peo avasõna sai endine jaoskonna esinaine Merje Mälton, kes viis saalis istujad ajas tagasi algus aastatesse. Peo algusest  lõpuni oli külalistel võimalik  näha ka meie jaoskonna pilte tragide naiste töödest ja tegemistest läbi aegade. Jagatud sai ka tänukirju ning NKK logoga meeneid  parimatele ning aktiivsematele naistele. Tänukirja said teiste seas ka Avinurme vallavanem Aivar Saarela ning Laekvere vallavanem Aarne Laas meie organisatsiooni ning ennekõike jaoskonna igakülgse toetamise eest.
Muusikalist vahepala pakkusid ning kõrvale pai tegid Richard Sepajõe ning Liisa Uukkivi oma imeilusate lauludega. Silmailuks esinesid ja panid kohalolijate jala tatsuma Simuna line-tantsu tüdrukud tantsutrupist Lustiline eesotsas jaoskonna endise esinaise Merje Mältoni ning aseesinaise Silvi Sirelpuuga. Imestama paneb, kui tragid on need NKK naised – kõikjale nad jõuavad.

Kurb oli muidugi see, et meie jaoskonna loojad, ristiemasid ja ristiisa muude tähtsate kohustuste tõttu kohal ei saanud viibida. Vahva oleks nende meenutusi algusaastatest kuulata olnud. Kuid ehk mõnel järgneval sünnipäeval oleme koos nendega. Kui mitte enne siis 2020, meie 20-ndal juubelil. Meie ristivanemaid jäid ootama kenad kingitused, mis peagi neile ka kätte toimetatakse.

Piduliste kõhutäie eest hoolitses Avinurme Puiduait, suurimad tänud neile maitsva ning laitmatu teenuse osutamise eest. Aitäh ka peo korraldajatele ja külalistele meeldivate soovide eest ning meeleoluka õhtu eest.

Palju õnne NKK Avinurme jaoskonna loojad ja naised ! 

Järgmine →
Välikokaks saamas

FastLion CMS

13 ja reede tõi

13 ja reede tõi

Reedel 13 märtsil tähistasid Naiskodukaitse Avinurme jaoskonna naised oma organisatsiooni 15- ndat aastapäeva Mitte alati ei pruugi 13 reede tähendada ebaõnne vaid vahest võib õnn naeratada sealt kust seda oodatagi ei oska.

13 ja reede tõi naeratuse näole

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse