Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Alutaguse ringkond sai 17-aastaseks Alutaguse ringkond sai 17-aastaseks 3. novembril said Toila Motovillas taas kokku Alutaguse ringkonna aktiivsed naised, et tähistada 17 aasta möödumist Alutaguse ringkonna sünnist. Jagan mõne reaga muljeid sellest toredast ettevõtmisest. Koju minnes lubasime peagi jälle kohtuda! ← Eelmine BVÕ sõdurioskused Järgmine → Puiduaita oskusi täiendama Alutaguse ringkond sai 17-aastaseks

Alutaguse ringkond sai 17-aastaseks

Liisi Bäärt , Avinurme jaoskond 13. nov. 2014

3. novembril said Toila Motovillas taas kokku Alutaguse ringkonna aktiivsed naised, et tähistada 17 aasta möödumist Alutaguse ringkonna sünnist. Jagan mõne reaga muljeid sellest toredast ettevõtmisest.

Alutaguse ringkond sai 17-aastaseks

Saabusime Motovillasse paar tundi enne sünnipäeva algust, et aidata teha mõned

ettevalmistused enne külaliste saabumist. Osa varem saabunutest toimetas peosaalis ja osa köögis. Ilm oli kohutav, mistõttu arvasin, et kindlasti jäävad mõned külalised tulemata. Õnneks toimus pidu õdusa Motovilla siseruumides ja enamus külalisi tulid ikkagi kohale. Pidu algas nagu peod ikka. Avakõne pidas Naiskodukaitse Alutaguse ringkonna esinaine Iive Rohtla. Sõna sai ka Naiskodukaitse instruktor pr. Elle Vinni. Kiita said kõik, kes vaatamata kiirele elutempole ja halvale ilmale kohale olid tulnud. Kuulsime milliseid häid uudiseid toob Naiskodukaitsele aastalõpp. Nimelt on meiega liitumas üha uusi tegevliikmeid ning et peagi on saabumas ka uusi toetajaliikmeid, kes avaldavad meie ettevõtmistele oma toetust. Lisaks autasustati ja tänati lõppeva aasta parimaid, tublimaid ja tragimaid naisi. Peale peo pidulikuma osa lõppu kogunesid kõik, et võtta tervitusnaps ja õnnitleti üksteist ringkonna sünnipäeva puhul.

Peolaud oli kaetus rikkalikult ning kõik toidud olid väga maitsvad. Siinkohal tänusõnad proua Ellele, kes eksperimenteeris ja toidud valmistas. Maitsva toidu ja joogipoolise kõrvale said naised lihtsalt üksteise seltskonda nautida. Kuna majas oli ka saun siis said need, kes soovisid nautida saunamõnusid ja mullivanni. Need, kes saunas ei käinud veetsid mõnusalt aega ühise laua taga nalju rääkides ja kuulates ning elust ja olust pajatades.

 

Õdusat olemist kohvi, koogi ja toredate naiste seltsis jätkus hiliste õhtutundideni. Koju minnes lubasime peagi jälle kohtuda!  

FastLion CMS

Alutaguse ringkond sai 17-aastaseks

Alutaguse ringkond sai 17-aastaseks

Saabusime Motovillasse paar tundi enne sünnipäeva algust, et aidata teha mõned ettevalmistused enne külaliste saabumist Osa varem saabunutest toimetas peosaalis ja osa köögis 3. novembril said Toila Motovillas taas kokku Alutaguse ringkonna aktiivsed naised, et tähistada 17 aasta möödumist Alutaguse ringkonna sünnist. Jagan mõne reaga muljeid sellest toredast ettevõtmisest.

Alutaguse ringkond sai 17-aastaseks

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse