Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse koormusmatk toimus rasketes tingimustes Naiskodukaitse koormusmatk toimus rasketes 28. -29. aprillil Lääne- ja Harjumaa metsade vahel toimunud Naiskodukaitse koormusmatk toimus äärmuslikes ilmastikuoludes. Fotod: Iive Rohtla ← Eelmine Naiskodukaitse laskevõistlusel võidutsesid taas Alutaguse naised Järgmine → Metsavennaretk tavapäratus kohas Naiskodukaitse koormusmatk toimus rasketes tingimustes

Naiskodukaitse koormusmatk toimus rasketes tingimustes

Ave Paavo 30. aprillil 2017

28.-29. aprillil Lääne- ja Harjumaa metsade vahel toimunud Naiskodukaitse koormusmatk toimus äärmuslikes ilmastikuoludes.

Naiskodukaitse koormusmatk toimus rasketes tingimustes

Alutaguse ringkonna eest asusid võistlusesse Laine Tops, Jekaterina Tihhomirova, Merle Liiv ja Anna Niinepuu. Võistkonna esindaja oli Iive Rohtla.  

Laine Tops´i sõnul ei ole kuue aasta jooksul ei ole nii rasket rada olnud. „Puhkepause ei saanud pidada. Tempo, mil tuli kontrollpunktid läbida, oli kiire. Teistkordsel hilinemisel võeti rajalt maha. Punktides tuli lahendada erinevaid ülesandeid – sõlmede tegemine, veetakistuse ületamine, laskmine jne.  Igas punktis oli varustuse kontroll – tuli midagi ette näidata. Seekord oli kaasatud võistlusesse ka esindaja – esmaabi ülesandel pidime teda kanderaamil kandma. Sadas lörtsi, riided olid märjad. Saime aru, et peame harjutama veel punktide määramist. Läksime algul kohe valesti“.

Esimest korda osalenud Anna Niinepuu sõnul sai ta väga hea kogemuse. „Peab sisemiselt suutma end motiveerida. Kartsin öösel, aga aitas endaga mõttes rääkimine. Kuigi käisin eelnevalt igal õhtul 5,5 km, jäi sellest väheseks.  Jalad ei pidanud vastu. Õppsisin aga palju ning sain positiivse elamuse.  Läheksin veel“.

Kuigi naiskond pidi katkestama, on nende pingutus igati kiiduväärt.   Kaheksateistkümnest naiskonnast lõpetas ainult üheksa.

Seekord pälvis võitja au Rapla I võistkond, kellele järgnesid Rapla II ja Valga.

Naiskodukaitse koormusmatk toimus rasketes tingimustes
Fotod: Iive Rohtla

FastLion CMS

Naiskodukaitse koormusmatk toimus rasketes

Naiskodukaitse koormusmatk toimus rasketes

Alutaguse ringkonna eest asusid võistlusesse Laine Tops, Jekaterina Tihhomirova, Merle Liiv ja Anna Niinepuu Võistkonna esindaja oli Iive Rohtla 28.-29. aprillil Lääne- ja Harjumaa metsade vahel toimunud Naiskodukaitse koormusmatk toimus äärmuslikes ilmastikuoludes.

Naiskodukaitse koormusmatk toimus rasketes tingimustes

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse