Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Metsavennaretk tavapäratus kohas Metsavennaretk tavapäratus kohas 13. mail toimunud Metsavennaretk toimus sel korral tavapäratus kohas. ← Eelmine Naiskodukaitse koormusmatk toimus rasketes tingimustes Järgmine → Toitlustamise baasväljaõpe Uljastel Metsavennaretk tavapäratus kohas

Metsavennaretk tavapäratus kohas

Ave Paavo 14. mail 2017

13. mail toimunud Metsavennaretk toimus sel korral tavapäratus kohas.

Metsavennaretk tavapäratus kohas

Aidu karjääri terrotooriumil osalesid sel aastal naiskodukaitsjad nii Avinurme, Jõhvi ja Lüganuse jaoskonnast.

Maastik oli tavapärasest erinev - metsa ja vee asemel oli seekord kombinatsioon kividest ja veest. 

„Väga hästi üles ehitatud võistlus“, kommenteeris Kadre Maalma. „ Meeldis, et tempo oli hea. Kusagil ei pidanud ootama. Miinuseks oli mõningane ebatäpsus kaardil. Ülesanded olid huvitavad – asimuudi määramine, laskmine, asjade otsimine aja jooksul, kauguste hindamine,  kummipaadiga sõit, relvade kokkupanek, loogikaülesanded, takistusrada, sõlmed jne. Meditsiini ülesanne koosnes kahest osast – elustamine ja lahase tegemine. Relvade kokkupanek oli kõige raskem. Rajal olime kokku kuus tundi ja kümme minutit“, kirjeldas ta.

Naiskodukaitse võistkondadest oli parim seekord Jõhvi jaoskond koosseisus Kadre Maalma,  Jonne Rooma ja Merle Liiv. Üldarvestuses saavutasid nad 20 osaleva võistkonna hulgas tubli kümnenda koha.

 

FastLion CMS

Metsavennaretk tavapäratus kohas

Metsavennaretk tavapäratus kohas

Aidu karjääri terrotooriumil osalesid sel aastal naiskodukaitsjad nii Avinurme, Jõhvi ja Lüganuse jaoskonnast Maastik oli tavapärasest erinev - metsa ja vee asemel oli seekord kombinatsioon kividest ja veest 13. mail toimunud Metsavennaretk toimus sel korral tavapäratus kohas.

Metsavennaretk tavapäratus kohas

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse