Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse laskevõistlusel võidutsesid taas Alutaguse naised Naiskodukaitse laskevõistlusel võidutsesid taas 22. aprillil toimus Valgamaa maleva Metsniku välilasketiirus järjekordne Naiskodukaitse vabariiklik laskevõistlus. Välitiir on Valgal aga hea! Tänud korraldajatele!“ ← Eelmine Kindral Tõnissoni perepäev Jõhvis Järgmine → Naiskodukaitse koormusmatk toimus rasketes tingimustes Naiskodukaitse laskevõistlusel võidutsesid taas Alutaguse naised

Naiskodukaitse laskevõistlusel võidutsesid taas Alutaguse naised

Ave Paavo 23. aprillil 2017

22. aprillil toimus Valgamaa maleva Metsniku välilasketiirus järjekordne Naiskodukaitse vabariiklik laskevõistlus.

Naiskodukaitse laskevõistlusel võidutsesid taas Alutaguse naised
Foto: Sigrit Säinast. Alutaguse võidukas naiskond

Võisteldi laskmises püstolist USP ja automaadist AK4/AG3.

Arvestust peeti nii võistkondlikult kui ka individuaalselt.

Alutaguse ringkonda esindasid Narva jaoskonna naised Veera Rumjantseva, Kristina Zahharova, Valeria Morozenko ja Jekaterina Tihhomirova.

Võistkondlikult sai esikoha Alutaguse ringkond 1047 silmaga, teisele kohale tuli Lääne ringkond 1008 silmaga ning kolmandale Rapla ringkond 978 silmaga.

Individuaalselt sai püstolist laskmisel parima tulemuse Veera Rumjantseva Alutaguselt 248 silmaga, teiseks tuli Inga Niit Võrumaalt 245 silmaga ning kolmandaks Viia Kaldam Valgast 244 silmaga. 

Automaadist laskmisel tuli esikohale 283 silmaga Jekaterina TihhomirovaAlutaguse ringkonnast , teise koha sai Ave Larionova Lääne ringkonnast 280 silmaga ning kolmandaks tuli 279 silmaga Valeria Morozenko Alutaguse ringkonnast.

Kas suurest kaliibrist laskmise võistlused olid huvitavamad? Kuidas võistlus meeldis?

Veera Rumjantseva: „Lasta on alati huvitav ja mulle meeldib seda teha. Vahelduseks oli tore suurest kaliibrist trenni teha ja võistelda, aga leian, et suurekaliibrilised relvad tuleb jätta ikkagi meestele. Võimalik, et sel põhjusel kõik ringkonnad ei olnudki esindatud. Muidugi on heameel, et võitsime ja nagu on näha, vahet ei ole, kas väike või suur kaliiber, Alutaguse - parim!

Võistlust "ilmestasid" vahepealsed ootamatud ilmamuutused. Järsku hakkas sadama rahet, lund ja vihma. Tuul tõmbas märklehed lahti ja siis järsku säras jälle ilus päike. Kuid ilma vastu ei saa - see ei ole meie otsustada ja teha. Kiiremaks oleks võinud teha tulemuste vahe- ja lõpparvestuse. Vahetulemusi tegelikult üldse ei pandud välja ja lõpptulemuste avaldamine venis pikale. Välitiir on Valgal aga hea! Tänud korraldajatele!“

FastLion CMS

Naiskodukaitse laskevõistlusel võidutsesid taas

Naiskodukaitse laskevõistlusel võidutsesid taas

Foto: Sigrit Säinast Alutaguse võidukas naiskond Võisteldi laskmises püstolist USP ja automaadist AK4/AG3 22. aprillil toimus Valgamaa maleva Metsniku välilasketiirus järjekordne Naiskodukaitse vabariiklik laskevõistlus.

Naiskodukaitse laskevõistlusel võidutsesid taas Alutaguse naised

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse