Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse kaaskorraldas üritust Rat Race Naiskodukaitse kaaskorraldas üritust Rat Naiskodukaitse Alutaguse ringkond oli kaaskorraldajaks heategevuslikul kontorirottide jooksul Rat Race. Erilist tänu avaldame ka korraldusmeeskonnale: Terje Rattur, Aivar Oja, Heli Vähk, Elle Vinni, Kadi Luuri, Kadre Maalma, Inga ja Tarmo Kütt, Heli Lebedeva, Mai Tapner, Eve Müüdla, Inna Lutt, Heli Kool, Katrin Hannov, Merle Liiv ja Ave Paavo Fotod: Ave Paavo Heategevus ← Eelmine Mai - kodutütred, talgupäev ja rotijooks Järgmine → Juuni - energia, päike ja tuli Naiskodukaitse kaaskorraldas üritust Rat Race

Naiskodukaitse kaaskorraldas üritust Rat Race

Merilin Keerme 10. juunil 2019

Naiskodukaitse Alutaguse ringkond oli kaaskorraldajaks heategevuslikul kontorirottide jooksul Rat Race.

Naiskodukaitse kaaskorraldas üritust Rat Race

31.mail toimus 9. korda Jõhvi Rat Race, mille eesmärk on heategevuse korras aidata maakonnas vähekindlustatud perekondi. Rat Race on kontoriinimeste meelelahutuslik ja heategevuslik jooks, kus head tehes veedetakse kostümeeritult koos kolleegidega sportliku pärastlõuna. Rat Race korraldab JCI Estonia, aga kuna Jõhvis JCI koda ei ole, siis senine elluviija on olnud Tertur Arendus MTÜ ja alates käesolevast aastast võttis korraldamise teatepulga üle Naiskodukaitse Alutaguse ringkond. Seni on aidanud kaasa ka Kaitseliitlased, kelle ettepanekul, korraldaja Terje Rattur, seoses uute väljakutsetele suundumisega, pakkus Naiskodukaitsele võimalust heategevusliku üritusega jätkata edaspidiselt. Kultuurigrupp jõudis arutelu tulemusena otsusele võtta heategevusliku ürituse traditsiooni jätkamiseks ja kohalike abivajajate aitamiseks ürituse korraldamise enda peale. Käesoleval aastal Tertur Arendus MTÜ aitas ürituse läbi viimist nõu ja jõuga, kuid järgnevast aastast alates on üritus Naiskodukaitse Alutaguse ringkonna korraldada.

Naiskodukaitse kaaskorraldas üritust Rat Race

Ürituse korraldamiseks toimusid korrapärased koosolekud, kus vaadati üle hetkeseis ja vajaminevad tegevused ja ülesanded, mis jaotati omavahel ära. Ühendust peeti ka jooksvalt telefoni- ja Internetiteel. Enim pakkus väljakutset ürituse korraldamisel uudsus ja teadmatus, kuid senise korraldaja toel laabus kõik sujuvalt ja üritusega jäädi rahule.

Käesoleval aastal oli eesmärk koguda raha kolmele vähekindlustatud perele.

Üks toetatavatest on neljalapseline pere, kus ema hooldab halvatud isa, vajadus on spetsiaalse voodit ja käimisraami järele. Teises peres on nahahaigusega laps, kellel kulub palju kehahooldusvahendeid. Kolmandas elavas peres kasvavad kaks poissi, kes on vanaema hooldada, kuna nad elavad väga kitsastes oludes, siis nende suurimaks sooviks oli koolitööde tegemiseks saada lauaarvuti ja kontoritool.

Kontorirotijooksul osalesid kokku 13 võistkonda piirkonna asutustest ja ettevõtetest. Auhinnad võistkondadele panid välja sponsorid, kokku tuli heategevuslikku üritust toetama üle 30 sponsori. Heategevusele aitasid kaasa ka eraannetajad. Päeva juhtis Kaitseliitlane Heli Vähk ja muusikalist vahepala pakkus rockbänd Tallinnast, nimega Suur Vanker, mille kaks liiget on pärit Jõhvist.

Naiskodukaitse kaaskorraldas üritust Rat Race
Soojendus

Suured tänud sponsoritele, annetajatele ning registreerunud ja osavõtu tasunud võistkondadele. Erilist tänu avaldame ka korraldusmeeskonnale: Terje Rattur, Aivar Oja, Heli Vähk, Elle Vinni, Kadi Luuri, Kadre Maalma, Inga ja Tarmo Kütt, Heli Lebedeva, Mai Tapner, Eve Müüdla, Inna Lutt, Heli Kool, Katrin Hannov, Merle Liiv ja Ave Paavo

Naiskodukaitse kaaskorraldas üritust Rat Race

Fotod: Ave Paavo

FastLion CMS

Naiskodukaitse kaaskorraldas üritust Rat

Naiskodukaitse kaaskorraldas üritust Rat

31 mail toimus 9 Naiskodukaitse Alutaguse ringkond oli kaaskorraldajaks heategevuslikul kontorirottide jooksul Rat Race.

Naiskodukaitse kaaskorraldas üritust Rat Race

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse