Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Mai - kodutütred, talgupäev ja rotijooks Mai - kodutütred, talgupäev Maikuus jätkus ühisüritus kodutütardega, anti panus kampaaniasse Teeme ära ja korraldati kontorirottide jooksu Jõhvis. Fotod: Ave Paavo Kodutütred ← Eelmine Aprill - sinilill, võistlused ja parvematk Järgmine → Naiskodukaitse kaaskorraldas üritust Rat Race Mai - kodutütred, talgupäev ja rotijooks

Mai - kodutütred, talgupäev ja rotijooks

Ave Paavo 31. mail 2019

Maikuus jätkus ühisüritus kodutütardega, anti panus kampaaniasse Teeme ära ja korraldati kontorirottide jooksu Jõhvis.

Mai - kodutütred, talgupäev ja rotijooks
Merilin, Ave ja Jelena.

Aprilli  lõpul kodutütardega toimund ühisüritus, parvematk Aidu karjääris, jätkus maikuus Naiskodukaitse tutvustamisega matkal osalenud tütarlastele.

Ülevaate Naiskodukaitse tegevustest tegi ringkonna esinaine Ave Paavo, erialagruppe ja Naiskodukaitse militaarsemat poolt tutvustas Lüganuse jaoskonna esinaine Jelena Nesterova ning baasväljaõppest, Kaitseliidu kursustest ja oma kogemustest rääkis Jõhvi jaoskonna esinaine Merilin Keerme.

Tehti test naiskodukaitsjaks sobivuse kohta ning nii mõnigi noor avaldas arvamust, et peale tegevust kodutütrena võiks jätkata Naiskodukaitses, sest võimalik tegevust jätkata on erinevates valdkondades.

Mai - kodutütred, talgupäev ja rotijooks

Talgupäevade Teeme ära raames koristasid naiskodukaitsjad Võsul asuvat õppe- ja puhkekeskust. Kuigi tööd oli palju, jõuti koos teha see ära planeeritust kiiremini ning maja on suveperioodiks valmis võtma vastu külastajaid.

 

Sõdurioskuste kursus on jõudnud poole peale. Koos käidi juba viiendat nädalavahetust ja osalejad on täis tahet kursus edukalt lõpetada.

Toimus KEAT laager, kus oldi abiks toitlustamisel.

Uueks väljakutseks oli Rat Race ehk kontorirottide jooksu korraldamine Jõhvis. Koos käidi mitmeid kordi, et kõik kenasti sujus, aga sellest lugege juba uuest loost.

Mai - kodutütred, talgupäev ja rotijooks

Fotod: Ave Paavo

FastLion CMS

Mai - kodutütred, talgupäev

Mai - kodutütred, talgupäev

Merilin, Ave ja Jelena Aprilli lõpul kodutütardega toimund ühisüritus, parvematk Aidu karjääris, jätkus maikuus Naiskodukaitse tutvustamisega matkal osalenud tütarlastele Maikuus jätkus ühisüritus kodutütardega, anti panus kampaaniasse Teeme ära ja korraldati kontorirottide jooksu Jõhvis.

Mai - kodutütred, talgupäev ja rotijooks

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse