Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Juuni - energia, päike ja tuli Juuni - energia, päike Juunikuu oli kuum ja päikesepaisteline. Vaatamata sellele tegime vapralt sporti ja tähistasime Maakaitsepäeva. Paraad Paraad Sport ← Eelmine Naiskodukaitse kaaskorraldas üritust Rat Race Järgmine → Juuli – patareide laadimine ja natuke sporti Juuni - energia, päike ja tuli

Juuni - energia, päike ja tuli

Ave Paavo 30. juunil 2019

Juunikuu oli kuum ja päikesepaisteline. Vaatamata sellele tegime vapralt sporti ja tähistasime Maakaitsepäeva.

Juuni - energia, päike ja tuli

Sel aastal olid Maakaitsepäeva tuletoojateks tublid sportlased.  Ida-Virumaale tõid tule Henry Tamman Alutaguse malevast ja Jekaterina Tihhomirova Alutaguse ringkonna Narva jaoskonnast. Jekaterina on organisatsiooni liige juba alates 2004. aastast.

 

 

 

Katja, nii kutsume teda meie, on alati rõõmsameelne ja optimistlik. Tema jaoks ei ole ükski ülesanne keeruline. Nägu alati naerul ja pea täis mõtteid, mida ja kuidas teha. Katjale meeldib sportlik eluviis. Aastaid on ta käinud Naiskodukaitse vabariiklikel laskevõistlustel ja ei ole vahet, kas laskma peab sportrelvast või automaadist - ikka on koos meeskonnakaaslastega koju toodud esimene koht. Samuti on osalenud ta Naiskodukaitse koormusmatkadel ning ka Kaitseliidu korraldatud spordiüritustel. Peaasi, et saab võistelda! Katja oskab üleval hoida meeskonna tuju ja oma vastupidavusega teeb meestelegi silmad ette. Selline ta on see meie Katja - väike aga tragi!

Juuni - energia, päike ja tuli
Foto: Kaitse Kodu

Maakaitsepäeval Toilas tutvustasime oma tegemisi, pakkusime soovijatele maitsvat suppi ja olime esindatud pidulikul rivistusel. Ilus päikesepaisteline ilm oli kokku toonud palju inimesi ja kõigile leidus sobivat tegevust.

Juuni - energia, päike ja tuli
Foto:A.Paavo
Juuni - energia, päike ja tuli
Foto:A.Paavo
Juuni - energia, päike ja tuli
Foto: IVOL
Juuni - energia, päike ja tuli

Ka sport ei jäänud tegemata. Kuigi ilm oli kuum ja päike halastamatu, osalesid meie naised taas Narva energiajooksul.

Pildil ringkonna spordisärkides Narva jaoskonna naised Pille, Olga ja Irina, kes läbisid distantsi hea energiaga.

 

FastLion CMS

Juuni - energia, päike

Juuni - energia, päike

Sel aastal olid Maakaitsepäeva tuletoojateks tublid sportlased Ida-Virumaale tõid tule Henry Tamman Alutaguse malevast ja Jekaterina Tihhomirova Alutaguse ringkonna Narva jaoskonnast Juunikuu oli kuum ja päikesepaisteline. Vaatamata sellele tegime vapralt sporti ja tähistasime Maakaitsepäeva.

Juuni - energia, päike ja tuli

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse