Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse Tallinna ringkond asub korraldama teeõhtuid Naiskodukaitse Tallinna ringkond asub Soovist üksteisega tihemini kohtuda ning olulistel teemadel arutleda, asub Tallinna ringkond korraldama teeõhtuid. Sarnane traditsioon on juba aastaid väga edukalt toiminud Tartu ringkonnas, kus liikmed regulaarselt kord kuus kohtudes erinevatel põnevatel teemadel ettekandeid kuulavad ning üksteisega suheldes organisatsioonitunnetust süvendavad. Esimene teeõhtu toimub aadressil Uus-Tatari 25a juba 8. novembril algusega kell 18. Ettekande Oslos toimunud Baltic Sea Conference’l räägitust peab Põhja piirkonna vanem Triin Tõnsing. Ringkonna aseesinaine Kersti Tammekunn tutvustab huvilistele õppuste paberite vormistamist ja jagab täidetud ning kommenteeritud näited jaoskondadele. hunt@ra.ee ← Eelmine Naiskodukaitse ootab kõiki naisi jalgpallitreeningutele! Järgmine → Näitus „Õed Soome lahe kahelt kaldalt” Naiskodukaitse Tallinna ringkond asub korraldama teeõhtuid

Naiskodukaitse Tallinna ringkond asub korraldama teeõhtuid

2. nov. 2006

Soovist üksteisega tihemini kohtuda ning olulistel teemadel arutleda, asub Tallinna ringkond korraldama teeõhtuid. Sarnane traditsioon on juba aastaid väga edukalt toiminud Tartu ringkonnas, kus liikmed regulaarselt kord kuus kohtudes erinevatel põnevatel teemadel ettekandeid kuulavad ning üksteisega suheldes organisatsioonitunnetust süvendavad. Esimene teeõhtu toimub aadressil Uus-Tatari 25a juba 8. novembril algusega kell 18. Ettekande Oslos toimunud Baltic Sea Conference’l räägitust peab Põhja piirkonna vanem Triin Tõnsing. Ringkonna aseesinaine Kersti Tammekunn tutvustab huvilistele õppuste paberite vormistamist ja jagab täidetud ning kommenteeritud näited jaoskondadele.

Oodatud on vähemalt üks liige iga jaoskonna juhatustest, aga loomulikult ka kõik teised huvitatud. Lisaks on teeõhtutele oodatud Naiskodukaitsest huvitatud naised, kes sooviks lähemalt meie tegevusega tutvuda ning kaaluvad meie organisatsiooniga liitumist. Niisiis on naiskodukaitsjad teretulnud teeõhtutele kaasa kutsuma kõiki oma tuttavaid.

Teeõhtud hakkavad toimuma kord kvartalis ringkonna PR-grupi eestvedamisel, igal korral on teemaks midagi põnevat ning harivat

Osavõtjatel palun registreerududa 6.novembriks:

FastLion CMS

Naiskodukaitse Tallinna ringkond asub

Naiskodukaitse Tallinna ringkond asub

Oodatud on vähemalt üks liige iga jaoskonna juhatustest, aga loomulikult ka kõik teised huvitatud Lisaks on teeõhtutele oodatud Naiskodukaitsest huvitatud naised, kes sooviks lähemalt meie tegevusega tutvuda ning kaaluvad meie organisatsiooniga liitumist Soovist üksteisega tihemini kohtuda ning olulistel teemadel arutleda, asub Tallinna ringkond korraldama teeõhtuid. Sarnane traditsioon on juba aastaid väga edukalt toiminud Tartu ringkonnas, kus liikmed regulaarselt kord kuus kohtudes erinevatel põnevatel teemadel ettekandeid kuulavad ning üksteisega suheldes organisatsioonitunnetust süvendavad. Esimene teeõhtu toimub aadressil Uus-Tatari 25a juba 8. novembril algusega kell 18. Ettekande Oslos toimunud Baltic Sea Conference’l räägitust peab Põhja piirkonna vanem Triin Tõnsing. Ringkonna aseesinaine Kersti Tammekunn tutvustab huvilistele õppuste paberite vormistamist ja jagab täidetud ning kommenteeritud näited jaoskondadele.

Naiskodukaitse Tallinna ringkond asub korraldama teeõhtuid

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse