Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse ootab kõiki naisi jalgpallitreeningutele! Naiskodukaitse ootab kõiki naisi Alates 2005. a. septembrist toimuvad Naiskodukaitse Tallinna ringkonnas jalgpallitreeningud, millest on osa võtnud nii Naiskodukaitse liikmed kui ka liikmete sõbrad-tuttavad väga erinevatelt elualadelt ja vanuseklassidest. Pikas perspektiivis on võistkonnal plaan hakata mängima Eesti naiste liigas, kuid selleks on vaja koondada enda ümber palju alast huvitatuid. Praegu tuntakse lihtsalt liikumisest mõnu ning õpitakse jalgpallimängu põhitõdesid. innerHTML = writetospan; kers[no-Smpam)ti.tammekunn@gmail.com ← Eelmine Naiskodukaitse Põhja piirkonna koormusmatka võitis Tallinna ringkond Järgmine → Naiskodukaitse Tallinna ringkond asub korraldama teeõhtuid Naiskodukaitse ootab kõiki naisi jalgpallitreeningutele!

Naiskodukaitse ootab kõiki naisi jalgpallitreeningutele!

2. nov. 2006

Alates 2005. a. septembrist toimuvad Naiskodukaitse Tallinna ringkonnas jalgpallitreeningud, millest on osa võtnud nii Naiskodukaitse liikmed kui ka liikmete sõbrad-tuttavad väga erinevatelt elualadelt ja vanuseklassidest. Pikas perspektiivis on võistkonnal plaan hakata mängima Eesti naiste liigas, kuid selleks on vaja koondada enda ümber palju alast huvitatuid. Praegu tuntakse lihtsalt liikumisest mõnu ning õpitakse jalgpallimängu põhitõdesid.

Ootame kõiki naisi alates 17. eluaastast endaga ühinema! Jalgpallitreeningutega saab liituda aastaringselt, trennis osalemiseks ei pea veel Naiskodukaitse liige olema. Treeningud toimuvad kord nädalas Kalevi keskstaadionil algusega 18.30. Talvest treenitakse edasi sisehallis. Treeningmaks oleneb osalejate arvust, kuid pole kõrgem kui 60 krooni kuus.

Täpsem info:
Naiskodukaitse ootab kõiki naisi jalgpallitreeningutele!

FastLion CMS

Naiskodukaitse ootab kõiki naisi

Naiskodukaitse ootab kõiki naisi

Ootame kõiki naisi alates 17 eluaastast endaga ühinema! Jalgpallitreeningutega saab liituda aastaringselt, trennis osalemiseks ei pea veel Naiskodukaitse liige olema Alates 2005. a. septembrist toimuvad Naiskodukaitse Tallinna ringkonnas jalgpallitreeningud, millest on osa võtnud nii Naiskodukaitse liikmed kui ka liikmete sõbrad-tuttavad väga erinevatelt elualadelt ja vanuseklassidest. Pikas perspektiivis on võistkonnal plaan hakata mängima Eesti naiste liigas, kuid selleks on vaja koondada enda ümber palju alast huvitatuid. Praegu tuntakse lihtsalt liikumisest mõnu ning õpitakse jalgpallimängu põhitõdesid.

Naiskodukaitse ootab kõiki naisi jalgpallitreeningutele!

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse