Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Munamägi Märjamaal Munamägi Märjamaal Pühade eelõhtul 17. aprillil tulid Märjamaa ja Rapla jaoskonna naised kokku Märjamaale, et meisterdada üheskoos pühadekaunistusi ja teha omavahel tutvust. ← Eelmine Naiskodukaitsja olla on uhke ja hää! Järgmine → Rapla ringkond korraldas kolmed talgud Munamägi Märjamaal

Munamägi Märjamaal

Nele Pernits 18. aprillil 2014

Pühade eelõhtul 17. aprillil tulid Märjamaa ja Rapla jaoskonna naised kokku Märjamaale, et meisterdada üheskoos pühadekaunistusi ja teha omavahel tutvust.

Munamägi Märjamaal
Munamägi Märjamaal

Kokkutulnud olid rõõmsalt elevil nii eelseisva õhtu kui ka eesootavate pühade pärast. Algas kõik loomulikult nagu ikka tutvustusringiga, kus Märjamaa jaoskonna naistest enamus sai esmakordselt uhkelt öelda, et nad on tegevliikmed. Ja seda uhkust tõepoolest jagus:)! Õhtu jätkus lõngast munade meisterdamisega. Kasutasime selleks õhupalle, pva-liimi ja lõnga ning üsna lihtsa vaevaga valmisid ilusad pühadekaunistused. Tõsi kogu ilu küll nautida ei saanud, kuna õhupalli purustamise protsess tuli igaühel hiljem kodus ette võtta, kuna algul olid pallid liiga märjad. Kes aga soovib ka oma pühad kirjumaks muuta ja ise natuke ilu teha, siis õpetuse leiab siit. Meil igatahes kogunes kokku üks mõnus munamägi, kus üks pall oli uhkema katte saanud kui teine.

Munamägi Märjamaal

Seejärel nagu arvata võite asusime me maitsma kõike, mis lauale toodud. Olime küll algul rääkinud pashade degusteerimisest, aga kokkuvõttes olid laual pashade asemel tordid, koogid ja muud mõnusad suupisted. Tuleb tunnistada, et küpsetada need Märjamaa naised oskavad – kõht sai väga täis juba siis, kui polnud veel kõiki kooke proovinudki. Mõistagi oli üks roog parem kui teine ja ainult õnn oli, et mõni oli ettenägelikult ka soolast valmistanud.

Loomulikult saatis kogu tegevust rõõmus jutuvada, mis peamiselt Naiskodukaitse ümber keerles. Rääkisime oma tulevatest talgutest, sest mõlemal jaoskonnal on plaanis oma kodukohta korrastada. Rääkisime Naiskodukaitse sõrmustest ja „Anname au!“ sinililledest. Märjamaa jaoskond pidas plaani folgi ajal oma kohvik püsti panna ja valis selle tarbeks juba põllelõikeid. Õhus lendles muidki ideid.

Munamägi Märjamaal

Kokkuvõtvalt ei saa muud öelda, kui et oli üks rõõmus, vahva ja tegus pühade-eelne õhtu. Aitäh kõigile osalenutele Rapla ja Märjamaa jaoskondadest. See ei jää kohe kindlasti viimaseks koostegemiseks ja koosolemiseks, sest juba eeloleval pühapäeval on Rapla jaoskond kutsunud Märjamaa naised savi voolima.

FastLion CMS

Munamägi Märjamaal

Munamägi Märjamaal

Kokkutulnud olid rõõmsalt elevil nii eelseisva õhtu kui ka eesootavate pühade pärast Algas kõik loomulikult nagu ikka tutvustusringiga, kus Märjamaa jaoskonna naistest enamus sai esmakordselt uhkelt öelda, et nad on tegevliikmed Pühade eelõhtul 17. aprillil tulid Märjamaa ja Rapla jaoskonna naised kokku Märjamaale, et meisterdada üheskoos pühadekaunistusi ja teha omavahel tutvust.

Munamägi Märjamaal

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse