Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Loodi Kaerepere jaoskond Loodi Kaerepere jaoskond Kaitseliidu Rapla Maleva pealiku 14. veebruari 2011. a käskkirjaga moodustati Naiskodukaitse Rapla ringkonda Kaerepere jaoskond. ← Eelmine Präänikuga organisatsiooni tutvustamas Järgmine → Aasta naiskodukaitsjaks valiti Kristiina Abel Naiskodukaitse Tartu ringkonnast Loodi Kaerepere jaoskond

Loodi Kaerepere jaoskond

Nele Sarrapik 15. veebr. 2011

Kaitseliidu Rapla Maleva pealiku 14. veebruari 2011. a käskkirjaga moodustati Naiskodukaitse Rapla ringkonda Kaerepere jaoskond.

Loodi Kaerepere jaoskond
Ka Rapla ringkonna esinaine Pirko Peterson kuulub vastloodud Kaerepere jaoskonda.

Rapla ringkonna instruktor pr Küllike Kaljend, kes on ka ise uue jaoskonna vastne liige, valgustab üksuse tekkimise tagamaid rääkides, et Kaerepere jaoskond on osa vanast Rapla jaoskonnast. Rapla jaoskond oli kasvanud juba niivõrd suureks, et selle haldamine hakkas vabatahtlikel liikmetel üle jõu käima ja nii otsustatigi Rapla jaoskonnast kaks eraldi jaoskonda teha.

 

Kaerepere jaoskonda hakkavad kuuluma 17 endist Rapla jaoskonna tegevliiget. Lähiajal toimuvad nii Kaerepere kui Rapla jaoskondade üldkoosolekud ja mõlemad jaoskonnad saavad endale ka uue juhtkonna. Esialgu on uue jaoskonna liikmed täis teotahet ja indu ja kuna tegu on juba staa¾ikate Naiskodukaitse liikmetega, siis võib arvata, et uus jaoskond saab üsna kiiresti jalad alla.

 

Naiskodukaitse Rapla ringkonnas on koos vastlooduga 4 jaoskonda: Rapla, Kaerepere, Hiie ja Kaiu. Rapla ringkonda kuulub 86 liiget.

 

Kaerepere jaoskonna sama piirkonda hõlmanud eelkäijaks võib pidada 1929. aastal loodud ja tollal Harju ringkonna koosseisu kuulunud ning Naiskodukaitse laiali saatmisega 1940. aastal likvideeritud  Valtu jaoskonda.

FastLion CMS

Loodi Kaerepere jaoskond

Loodi Kaerepere jaoskond

Ka Rapla ringkonna esinaine Pirko Peterson kuulub vastloodud Kaerepere jaoskonda Rapla ringkonna instruktor pr Küllike Kaljend, kes on ka ise uue jaoskonna vastne liige, valgustab üksuse tekkimise tagamaid rääkides, et Kaerepere jaoskond on osa vanast Rapla jaoskonnast Kaitseliidu Rapla Maleva pealiku 14. veebruari 2011. a käskkirjaga moodustati Naiskodukaitse Rapla ringkonda Kaerepere jaoskond.

Loodi Kaerepere jaoskond

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse