Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Präänikuga organisatsiooni tutvustamas Präänikuga organisatsiooni tutvustamas Jaanuarikuu viimasel päeval Jõhvi Kontserdimajas toimunud peremessil levis pühapäeva lõuna paiku kõigil kolmel korrusel kumu, et kusagil majas pakuvad naiskodukaitsjad täitsa tasuta imehead jooki ja saab teha mingit toredat testi. Sarnased suurüritused on hea võimalus ennast näidata täiesti tavaliste toredate inimestena, pakkuda samastumisvõimalust ning anda märku: „Sina oledki see, keda me nii väga enda hulka oodanud oleme!“ ← Eelmine Peale on tulemas uued organisatsiooniõpetuse instruktorid Järgmine → Loodi Kaerepere jaoskond Präänikuga organisatsiooni tutvustamas

Präänikuga organisatsiooni tutvustamas

Merle Kodu 2. veebr. 2011

Jaanuarikuu viimasel päeval Jõhvi Kontserdimajas toimunud peremessil levis pühapäeva lõuna paiku kõigil kolmel korrusel kumu, et kusagil majas pakuvad naiskodukaitsjad täitsa tasuta imehead jooki ja saab teha mingit toredat testi.

Siginat ja saginat oli seetõttu meie laua ümber palju, sest lisaks testi – „Kuidas sobid sina Naiskodukaitsesse“ täitmisele,  jätkus huvilisi proovima ka samas valmivaid maitsvaid käsitöökomme.

Pilgupüüdjaks oli kaasas pildikast, millega oma tegemisi seinale kuvasime. Tass kuuma õunamahla - piparmünditeega pihus ja põsk kommist punnis kuulati võimalusi organisatsiooniga liitumiseks. 

Nii mõnigi huvilistest jäi pikemalt peatuma ja rääkima. Mõned katked, mis kõlama jäid:

„...olen juba ammu tahtnud Naiskodukaitsega liituda, aga keegi pole kutsunud...“

„...viin selle (Kaitseliidu) voldiku oma mehele, tema on küll huviline...“

„...muidugi tulen kaasa lööma, seltsielu on ju vaja elada ja aktiivne olla...“

„...kuulsin raadiost, et kogute Eesti rahva muuseumile mälestusi Naiskodukaitsest....“

 

Oli vene keelt kõnelejaid, kes hoolega püüdsid eesti keeles suhelda, oli noori ja veidi vanemaid neidusid.

Peremessil saadud kogemuse põhjal on nais-ja meesinimesed Ida - Virumaal Naiskodukaitsest ja Kaitseliidust kuulnud küll. Kõhklusi liitumisel tekitab pigem enese ja organisatsioonide vahelise sideme tekitamine.

Sarnased suurüritused on hea võimalus ennast näidata täiesti tavaliste toredate inimestena, pakkuda samastumisvõimalust ning anda märku: „Sina oledki see, keda me nii väga enda hulka oodanud oleme!“

FastLion CMS

Präänikuga organisatsiooni tutvustamas

Präänikuga organisatsiooni tutvustamas

Siginat ja saginat oli seetõttu meie laua ümber palju, sest lisaks testi – „Kuidas sobid sina Naiskodukaitsesse“ täitmisele, jätkus huvilisi proovima ka samas valmivaid maitsvaid käsitöökomme Pilgupüüdjaks oli kaasas pildikast, millega oma tegemisi seinale kuvasime Jaanuarikuu viimasel päeval Jõhvi Kontserdimajas toimunud peremessil levis pühapäeva lõuna paiku kõigil kolmel korrusel kumu, et kusagil majas pakuvad naiskodukaitsjad täitsa tasuta imehead jooki ja saab teha mingit toredat testi.

Präänikuga organisatsiooni tutvustamas

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse