Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Aasta naiskodukaitsjaks valiti Kristiina Abel Naiskodukaitse Tartu ringkonnast Aasta naiskodukaitsjaks valiti Kristiina Täna kuulutati välja aasta kaitseliitlane ja naiskodukaitsja. Kaitseliidu ülem kolonelleitnant Raivo Lumiste ja Naiskodukaitse esinaine Airi Neve andsid Eesti Sõjamuuseumis Viimsis võitjatele üle rändauhinnad, milleks on pronksist kaitseliitlase ja naiskodukaitsja kujud. Lisaks said kõik nominendid Kaitseliidu ülema, kaitseministri ning kaitseväe juhataja hinnalised kingitused. ← Eelmine Loodi Kaerepere jaoskond Järgmine → Rapla naised osalesid Tartu maratonil Aasta naiskodukaitsjaks valiti Kristiina Abel Naiskodukaitse Tartu ringkonnast

Aasta naiskodukaitsjaks valiti Kristiina Abel Naiskodukaitse Tartu ringkonnast

17. veebr. 2011

Täna kuulutati välja aasta kaitseliitlane ja naiskodukaitsja. Kaitseliidu ülem kolonelleitnant Raivo Lumiste ja Naiskodukaitse esinaine Airi Neve andsid Eesti Sõjamuuseumis Viimsis võitjatele üle rändauhinnad, milleks on pronksist kaitseliitlase ja naiskodukaitsja kujud. Lisaks said kõik nominendid Kaitseliidu ülema, kaitseministri ning kaitseväe juhataja hinnalised kingitused.

Aasta naiskodukaitsjaks valiti Kristiina Abel Naiskodukaitse Tartu ringkonnast
Aasta naiskodukaitsja Kristiina Abel peab lühikese tänukõne.

Parimaid kaitseliitlasi ja naiskodukaitsjaid tulid tervitama ka kaitseminister Jaak Aaviksoo ning kaitseväe juhataja kindralleitnant Ants Laaneots.

 

Aasta naiskodukaitsjat Kristiina Abel´it on Naiskodukaitse Tartu ringkond iseloomustanud: „Vähe on liikmeid, kes organisatsiooni nii põhjalikult tunnevad. Ta on osalenud paljudes töögruppides ja olnud ka nende eestvedajaks, arutledes Naiskodukaitse tegevuse ja arengute üle. Juba aastaid veab ta ringkonnas arutelusid erialagruppide loomise ja tegevuse ning baasväljaõppe kaasajastamine teemadel. Tema ettepanekud on alati väga asjalikud, selgelt põhjendatud ja loogilised. Just tänu tema teadmistele on ringkonna asjaajamine muutunud äärmiselt korrektseks. Tema panus organisatsiooni arendamisesse on olnud märkimisväärne nii jaoskonna, ringkonna kui ka üleriigilisel tasandil. Teda tuntakse kui väga head suhtlejat, mõistvat ja toetavat kaaslast.”

 

Aasta naiskodukaitsjat valiti 2010. aastal esimest korda.

Aasta naiskodukaitsjaks valiti Kristiina Abel Naiskodukaitse Tartu ringkonnast
Naiskodukaitse esinaine pr Airi Neve annab üle Aasta naiskodukaitsja tunnistuse.

FastLion CMS

Aasta naiskodukaitsjaks valiti Kristiina

Aasta naiskodukaitsjaks valiti Kristiina

Aasta naiskodukaitsja Kristiina Abel peab lühikese tänukõne Parimaid kaitseliitlasi ja naiskodukaitsjaid tulid tervitama ka kaitseminister Jaak Aaviksoo ning kaitseväe juhataja kindralleitnant Ants Laaneots Täna kuulutati välja aasta kaitseliitlane ja naiskodukaitsja. Kaitseliidu ülem kolonelleitnant Raivo Lumiste ja Naiskodukaitse esinaine Airi Neve andsid Eesti Sõjamuuseumis Viimsis võitjatele üle rändauhinnad, milleks on pronksist kaitseliitlase ja naiskodukaitsja kujud. Lisaks said kõik nominendid Kaitseliidu ülema, kaitseministri ning kaitseväe juhataja hinnalised kingitused.

Aasta naiskodukaitsjaks valiti Kristiina Abel Naiskodukaitse Tartu ringkonnast

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse